Na włosy, skórę i paznokcie

Najlepsze apteki, suplementy, leki, sposoby na dobre zdrowie.
Julitka

Na włosy, skórę i paznokcie

Post autor: Julitka »

Wiem, że wybór suplementów jeśli chodzi o skórę, włosy i paznokcie jest sporo, więc może polecicie mi jakiś konkretny, żebym nie błądziła w poszukiwaniach? Kupiłam sobie już odpowiednie kosmetyki, wcierkę do skóry głowy, odpowiedni krem i odżywkę wzmacniającą łamliwe i kruche paznokcie z https://victoriavynn.com więc liczę, że będzie ok, ale jakieś wzmocnienie od środka też się przyda.
semi433

Re: Na włosy, skórę i paznokcie

Post autor: semi433 »

Julitka pisze: ↑24 paź 2021, 14:08 Wiem, że wybór suplementów jeśli chodzi o skórę, włosy i paznokcie jest sporo, więc może polecicie mi jakiś konkretny, żebym nie błądziła w poszukiwaniach? Kupiłam sobie już odpowiednie kosmetyki, wcierkę do skóry głowy, odpowiedni krem i odżywkę wzmacniającą łamliwe i kruche paznokcie z .... więc liczę, że będzie ok, ale jakieś wzmocnienie od środka też się przyda.
Niczego na włosy nie potrzebuję, ale z paznokciami u mnie krucho i to dosłownie, więc szukałam ratunku w wielu różnych odżywkach. Jedyną skuteczną opcją wydała mi się odżywka Eveline SOS i faktycznie efekty dała rewelacyjne. Myślę, że warto ją wybrać.

Obrazek
ODPOWIEDZ