Zdrowa kąpiel

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
floriana-91

Zdrowa kąpiel

Post autor: floriana-91 »

Cześć dziewczyny. Dodajecie jakieś sole do kąpieli lub inne podobne rzeczy do wanny? To dla mnie sposób na relaks, ale i na pielęgnację ciała. Ostatnio często korzystam z korzystnego wpływu, jaki ma solanka kąpielowa. Słyszałyście o Solance z Zabłocia? Według mnie działa cuda, a co ciekawe można ją też wykorzystywać do inhalacji. Dajcie znać, czy korzystacie z takich dobroci:)
Lotka 34ć

Re: Zdrowa kąpiel

Post autor: Lotka 34ć »

Ja niestety nie mogę się kąpać bo moja skóra po kąpielach jest bardzo wysuszona. Ostatnio jednak odkryłam metodę na kąpiel i kupiłam olejek pod prysznic EXOMEGA CONTROL emolient . Olejek świetnie nawilża skórę i nalewam olejek do kąpieli i mam pewność, że moja skóra po długiej, relaksującej kąpieli nie będzie będzie wysuszona i swędząca.
Awatar użytkownika
Sara

Re: Zdrowa kąpiel

Post autor: Sara »

A skoro już mowa o kąpieli, to jakie produkty do kąpieli niemowląt możecie polecić? Ja trafiłam na ofertę takich kosmetyków marki Mustela na stronie internetowej https://www.mustela.pl/kapiel-i-oczyszczanie. Wydaje mi się, że mają one całkiem dobry skład. Czy ktoś z Was miał z nimi już może do czynienia?
ODPOWIEDZ