zamienniki do drukarki

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
cabika
Posty: 86
Rejestracja: 28 lip 2019, 22:10

zamienniki do drukarki

Post autor: cabika »

Jakie zamienniki tuszy się Wam sprawdziły? Czy kupujecie markowe czy raczej sugerujecie się ceną?
Awatar użytkownika
kowalka
Posty: 46
Rejestracja: 05 sie 2019, 10:19

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: kowalka »

Moim nr jeden wśród zamienników są te od activejet. Spróbuj, na pewno nie pożałujesz, bo jakość wydruku jak na oryginałach a płacisz dużo mniej.
Awatar użytkownika
tyber
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 21:01

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: tyber »

Nawet na allegro znajdziesz ich sporo.
Awatar użytkownika
cabika
Posty: 86
Rejestracja: 28 lip 2019, 22:10

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: cabika »

dzięki za podpowiedź, zamowiłam sobie activejety na allego, dopiero co przyzły ale jak na razie bez problmeów, dobrze się na nich drukuje, jakość wydruku jak wcześniej.
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Halinka »

Nie miałam okazji jeszcze sprawdzać zamienników, ale tak wiele dobrego się o nich słyszy, że trzeba w końcu spróbować. Wydawało mi się, że takie firmowe i oryginalne są po stokroć lepsze. Jedak się zdziwiłam, gdy zobaczyłam świetnej jakości wydruki dokumentów u mojego brata. Od teraz tusz hp 302 będę zawsze kupować pod postacią zamiennika. Zawsze to oszczędność pieniędzy.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:31

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: mojrra »

Zwykle pytam kolegę, a on mi poleca jakieś dobre sprzęty
Awatar użytkownika
cabika
Posty: 86
Rejestracja: 28 lip 2019, 22:10

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: cabika »

jak na razie jestem z tych zamieników activejet zadowolona, dobrze się na nich drukuje i sa bardzo wydajne, fajne też że łatwo je dostać
Awatar użytkownika
tęcza
Posty: 82
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:19

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: tęcza »

Zamienniki do drukarki czemu nie. Przecież takie zamienniki są równie dobre co oryginały tylko o wiele tańsze. Tylko niestety nie do każdej marki drukarki dostaniemy takie zamienniki. Ja na szczęście mam drukarkę marki Brother i do niej dostanę zamienniki. I nawet znalazłam bardzo fajny sklep https://www.drukuj24.pl/kategoria/brother-115.html w którym to dostanę i oryginalne i zamienniki tuszy
Awatar użytkownika
cabika
Posty: 86
Rejestracja: 28 lip 2019, 22:10

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: cabika »

activejet szybko wypuszcza zamienniki nawet do nowych modeli drukarek, nie ma więc obaw kupując drukarkę że zamienników nie będzie
ODPOWIEDZ