Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej - co sądzicie?

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 388
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:59

Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej - co sądzicie?

Post autor: Linda »

Jakie macie zdanie o takich wyjazdach?
Tutaj https://sofra.com.pl/ widziałam takie wczasy z dietą dr Dąbrowskiej.
Podoba mi się fakt, że można tam coś schudnąć, ale jestem ciekawa też waszych opinii.
Ktoś z was miał do czynienia z takimi turnusami albo chociaż z samą dietą tego typu?
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 50
Rejestracja: 16 mar 2020, 8:36

Re: Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej - co sądzicie?

Post autor: bretta »

Raczej podziękuję. Szczerze mówiąc sporo czytałam o tej diecie i nie jest wcale taka dobra. Wychodzę z założenia, że dieta powinna być zdrowa i trzeba pilnować kalorii i tyle, wcale nie trzeba żywić się tylko jednym rodzajem jedzenia przez cały czas. Sama byłam i jestem na diecie, którą wcieliłam w swoje życie dzięki wczasom odchudzającym, na jakich byłam w Zalesiu Active Spa, na jednym z ich pakietów, w bardzo dobrej cenie. Tam dostałam dobrą, właśnie zdrową i dostosowana do mnie dietę, były różne zajęcia i ćwiczenia, w tym aquaerobic, zajęcia z trenerem personalnym, fitness i przy tym zabiegi w spa i ogólny wypoczynek, zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
theway
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2019, 14:48

Re: Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej - co sądzicie?

Post autor: theway »

Dla mnie takie wczasy w ogóle nie są skuteczne. Bo przede wszystkim nie mamy ciągłości leczenia, a to, że tam zgubimy nawet 5-7 kg, to nie znaczy, że w domu będziemy w stanie to utrzymać. W końcu mamy tyle pokus ;) . Ale na pewno warto pomyśleć, jeśli ta waga nas przeraża, o takich https://www.kcmclinic.pl/chirurgia-otyl ... zoladkowy/ zabiegach. One mogą nam pomóc.
melisa

Re: Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej - co sądzicie?

Post autor: melisa »

ja to nie mam czasu na wczasy :) nie mam czasu nawet na gotowanie przez moja prace :) dlatego wlasnie postanowilam skorzystac z cateringu dietetycznego :) zamowilam sobie na probe diete z Fit Cat,dieta roznorodna, posilki sie nie powtarzaja, skladniki rowniez urozmaicone, rozne rodzaje miesa :) dla mnie extra
ODPOWIEDZ