Wasza ulubiona restauracja

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Świetlik

Wasza ulubiona restauracja

Post autor: Świetlik »

Cześć, macie swoich faworytów jeżeli chodzi o restauracje? Co warto zjeść będąc w poszczególnym mieście? W przypadku Warszawy polecam restaurację u Wieniawy jeżeli lubicie polskie posiłki. Ja akurat gustuję w kuchni tradycyjnej więc ta restauracja jak najbardziej mi odpowiada. A jakie są wasze typy?
falet

Re: Wasza ulubiona restauracja

Post autor: falet »

Jeśli chodzi o moją ulubioną, to jest to restauracja Kraków http://www.karczmamaciejowka.pl/ jest w niej pyszne jedzenie i świetny klimat. Będąc w okolicach tego miasta warto do nich zajrzeć, a na pewno tego się nie pożałuje. Jestem zachwycony jedzeniem jakie można u nich dostać.
wnękowa

Post autor: wnękowa »

Jak do tej pory to nie miałam swojej ulubionej restauracji bo zbytnio nie zwracałam uwagi na to, ważne aby w danym miejscu smaczne jedzenie było. I tak też znalazłam Restaurację Akademia w Warszawie. Jest to bardzo wyjątkowe miejsce w którym to spotkamy się z tradycją i nowoczesnością jednocześnie. A to dlatego, że tutaj serwują dania kuchni regionalnej z odrobiną nowoczesności. Także od teraz swoją ulubioną restaurację już mam.
Dańka

Post autor: Dańka »

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o wybór wyjątkowej kuchni tureckiej w Warszawie to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia również Osmania, jest to restauracja w Warszawie na Powiślu do której lubimy się wybrać w wolnej chwili z rodzinką, ale również sobie zamówić do domu jak po prostu nie chce nam się nigdzie wychodzić. Warto się przekonać i poznać zupełnie inne smaki, myślę że będziecie pozytywnie zaskoczeni. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać czy sami macie jakieś nowe odkrycia :)
Awatar użytkownika
abenda

Post autor: abenda »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://focaccia.pl/
kamł

Post autor: kamł »

uwielbiam restaurację martim we Wrocławiu. To jest restauracja z prawdziwego zdarzenia. Pięknie urządzona w środku ale najpiękniejsze jest miejsce gdzie się znajduje. Jedzenie może i nie jest najtańsze ale bardzo pieknie podawane i smakuje rewelacyjnie
ODPOWIEDZ