Wakacje z dzieckiem

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
szymona

Wakacje z dzieckiem

Post autor: szymona »

Hej dziewczyny. Nie wiem jak wy, ale ja wręcz uwielbiam wakacyjne wyjazdy z moją córką. Cieszy mnie też fakt, że nietrudno jest teraz o hotel nad morzem dla dzieci, w którym byłyby dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. Właśnie w takich obiektach staram się rezerwować noclegi, żeby zapewnić jakąś rozrywkę mojej małej. Też wybieracie podobne ośrodki wypoczynkowe?
Baśka

Re: Wakacje z dzieckiem

Post autor: Baśka »

Najlepiej byłoby szukać miejsc, które są przyjazne dla rodzin z małymi dziećmi. Wbrew pozorom podobnych punktów jest na wakacyjnej mapie coraz więcej. Warto poszukać i sprawdzić, wiele też będzie zależało choćby od wieku dziecka, jeżeli chodzi o wybór rozrywek.
Awatar użytkownika
Sara

Post autor: Sara »

A czy warto Waszym zdaniem wybrać się na wakacje z dzieckiem nad polskie morze? Ja ostatnio trafiłam na ofertę bardzo atrakcyjnego hotelu w Mrzeżynie. Chodzi oczywiście o hotel zalewski. Znajduje się tam duży Aquapark, więc wydaje mi się, że dziecku również bardzo by się tam spodobało. Czy ktoś z Was miał może okazję spędzać urlop w tym miejscu? i jak wrażenia, polecacie?
nuśkaa

Post autor: nuśkaa »

Jadąc na wakacje odpowiednie ubezpieczenie to podstawa! Unilink napisało na ten temat bardzo dobry artykuł - https://unilink.pl/porady/jakie-ubezpie ... na-wakacje Zapoznaj się z nim. My zawsze wyjeżdżając jesteśmy ubezpieczeni.
Zosieńka889

Post autor: Zosieńka889 »

Wakacje z dzieckiem są sporym wyzwaniem, dlatego, żeby faktycznie na nich wypocząć, najlepiej wybrać takie miejsce, w którym z łatwością znajdziesz dziecku atrakcje, zorganizujesz mu czas i sama będziesz w stanie odpocząć... Ze swojej strony polecam Kraków - jest tu bardzo dużo różnych atrakcji dla maluchów, a Ty możesz się zrelaksować wybierając na przykład Kraków hotel Grand Ascot https://grandascot.pl/ - rewelacyjne miejsce na urlopowy reset!
żaneta

Post autor: żaneta »

Jako dziecko w każde wakacje z rodzicami jeździliśmy do Dziwnowa. Uwielbiałam spędzać tam czas, zawsze było coś do roboty. Piękna duża plaża, przemiłe restauracje, fantastyczne miejsca do spacerów i zabaw. Całkiem zapomniałam o tym miejscu i przypomniało mi się wszystko kiedy zastanawiałam się gdzie pojechać ze swoimi dziećmi. Szybko wyszukałam najlepsze oferty noclegów w Dziwnowie i pojechaliśmy. To był strzał w dziesiątkę, świetnie się tam bawiliśmy całą rodziną. 
Łukasz

Post autor: Łukasz »

Na wakacje z dzieckiem proponuję wynająć apartament w hotelu może być mało przestrzeni i miejsca. Polecam Wam Gdansk noclegi , szczególnie gdy Wasze dziecko ma do 3 lat, wtedy będzie nocowało bezpłatnie. Całą ofertę możecie sprawdzić na ich stronie. Polecam.
Celiśka

Post autor: Celiśka »

W takim razie jeżeli szukacie przede wszystkim ciekawych wakacji dla swoich maluchów, aby mogli spędzić je z nowymi znajomymi i w sposób które je ciekawią to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na kolonie organizowane przez Quatromondis https://quatromondis.pl/ na których również zdecydowaliśmy się postawić ze względu na bardzo dobre opinie, ale również super opis zajęć i atrakcji. Byli w tym roku i również super wspominają ten czas, więc może i jeszcze zdecydujemy się ich wysłać na zimowisko jak będą się odbywały :)
Awatar użytkownika
dzer

Post autor: dzer »

No kiedyś myślałam, że wakacje z dzieckiem to jednak nie do końca wakacje, bo przez cały czas trzeba się nim zajmować. Myślałam tak do czasu aż pojechaliśmy do Zalesia Mazury Active Spa. Tam opłaca się jechać z któregoś z ich pakietów, bo cena jest super, a są w niej jeszcze dodatkowe atrakcje. Ja uwielbiam to miejsce, mają sale i place zabaw, Bajkolandię, Baby club i animatorów, którzy doskonale zajmują się dziećmi. Mają różne przygotowane zajęcia, basen i spa, a nawet mini zoo. Te mini zoo skradło moje serce, szczerze polecam.
Piotruś99

Post autor: Piotruś99 »

Jak spędzasz wakacje z dzieckiem to pomyśl o tym aby było należycie ubezpieczone bo licho nie śpi. Jak to zrobić dowiesz się czytając ten artykuł https://superpolisa.pl/13779-2/ Od ręki możesz też zakupić polisę poprzez witrynę dokonując wyboru spośród wszystkich dostępnych towarzystw na rynku.
ODPOWIEDZ