Słaba bateria a wymiana

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Słaba bateria a wymiana

Post autor: Zorda »

Niestety ale w moim telefonie bateria już całkowicie pada. Telefon musi byc nonstop pod ładowarką a bez nie wytrzymuje maksymalnie 3 godziny. Czeka mnie wymiana bateri, tylko nie wiem gdzie konkretnie jej szukać by cena była przystępna. Wstępnie tu https://www.akcesoriapc.pl/smartfon-i-tablet-c-152.html znalazłam baterie do mojego smartfona. Cena wygórowana nie jest, tylko pytanie czy sama dam rade wymienić baterie.
Awatar użytkownika
debra
Posty: 170
Rejestracja: 30 mar 2019, 12:17

Re: Słaba bateria a wymiana

Post autor: debra »

Tylko 3 godziny? to bardzo dziwne chyba że telefon masz już bardzo długo albo na początku pojawiły się jakieś błędy w używaniu https://smartfonyporadnik.pl/a/crnh,for ... smartfonie obecnych baterii jak widzisz już się nie formatuje, nie jest też zalecane całkowite rozładowywanie. Odpowiednia konserwacja baterii to podstawa by nam długo służyła.
Awatar użytkownika
uan
Posty: 112
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:27

Re: Słaba bateria a wymiana

Post autor: uan »

Weź pod uwagę, że nie zawsze wymiana baterii się opłaca. Trzeba to przekalkulować i sprawdzić, czy nie lepiej zainwestować w nowy telefon. Ja tera zastanawiam się nad zmianą operatora. Trochę ich jest, więc nie ma ci podejmować pochopnych decyzji. Na stronie http://movamobile.pl/ na szczęście można znaleźć wiele aktualności z rynku operatorów. Te informacje bardzo mi pomogły.
Awatar użytkownika
rybka.akwariowa
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2020, 13:14

Re: Słaba bateria a wymiana

Post autor: rybka.akwariowa »

Kup sobie baterie na aliexpress, bedzie dokaldnie ta sama i o wiele taniej.
ODPOWIEDZ