Seks w wielkim mieście..

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
friłu

Seks w wielkim mieście..

Post autor: friłu »

Czy ktoś z was zna jakiegoś ciekawego bloga dotyczącego np. znalezienia partnera - chodzi mi o coś takiego jak https://lokalnyseks.pl/category/blog/ - polecacie?
Mąckim

Re: Seks w wielkim mieście..

Post autor: Mąckim »

Seks w wielkim mieście jest możliwy, ale tylko z odpowiednią stronką do randkę, inaczej będziesz tracić czas :).

Dla mnie to najlepszy blog znajdziesz na stronie wypełnionej przez darmowe ogłoszenia erotyczne, czyli na moje-randki.pl. Choć w internecie jest wiele takich blogów, ten jest bardzo dobrze napisany i zawiera przydatne informacje. Jak je wykorzystasz, to będziesz rządzić na stronkach z ogłoszeniam.
rósałka

Re: Seks w wielkim mieście..

Post autor: rósałka »

Pamiętaj, że z odpowiednimi zabawkami i przygotowaniem da Ci to dużo więcej radochy. Mój ulubiony sex shop to https://krainarozpusty.pl/wishlist/ , skąd już sporo zamawiałam! Ostatni zakup to zmysłowa bielizna - mój facet szaleje na jej punkcie! Z resztą jest tam dostępnych sporo akcesoriów.
Łasky

Re: Seks w wielkim mieście..

Post autor: Łasky »

friłu pisze: 24 sty 2021, 18:19 Czy ktoś z was zna jakiegoś ciekawego bloga dotyczącego np. znalezienia partnera - chodzi mi o coś takiego jak https://lokalnyseks.pl/category/blog/ - polecacie?
Jak szukasz partnera do seksu to się dobrze zabezpieczaj, chyba nie chcesz być w ciąży z mężczyzną, którego ledwie znasz. W razie konieczności możesz usunąć ciążę legalnie i bezpieczne w czeskie klinice Stonava, która jest zaraz za granicą polko-czeską.
ODPOWIEDZ