Sala na urodziny Kraków

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Mirka-87
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 2:50

Sala na urodziny Kraków

Post autor: Mirka-87 »

Hej wszystkim! Planuję wyprawić swoje urodziny na jakiejś sali, dlatego też szukam odpowiedniego miejsca w Krakowie. Możecie mi jakieś polecić? Nie zapraszam wielu gości, zależy mi na kameralnej atmosferze :)
Awatar użytkownika
Remigia1967
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2020, 13:08

Re: Sala na urodziny Kraków

Post autor: Remigia1967 »

Może w restauracji hotelu Wit Stwosz? Hotel jest bardzo ładny, panuje tam świetna atmosfera, a w samej restauracji podają pyszne jedzenie. Moim zdaniem obsługa też świetnie sobie radzi i dba o komfort każdego gościa.
Awatar użytkownika
kolorowa
Posty: 39
Rejestracja: 24 sie 2020, 20:21

Re: Sala na urodziny Kraków

Post autor: kolorowa »

Taka sala an urodziny to jest bardzo dobry pomysł, bo nie musimy sprząta później wszystkiego sami ;) ale zwróć uwagę na to jak ta sala jest udekorowana, bo jeśli chcesz to na https://godanparty.pl/ możesz znaleźć bardzo fajne balony, girlandy itp.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Sala na urodziny Kraków

Post autor: debramorgan »

A macie już prezent na te urodziny? My bardzo lubimy czytac, dzieci już dawno odchowane więc całymi rodzinami się na wspólnym hobby nie spotykamy, Teraz chcę zamówić dziecku na urodziny https://www.taniaksiazka.pl/polska-demo ... 29344.html ksiązki którą czytałam w szkole, mam nadzieję że wciągnie mnie jak w tamtych latach.
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Sala na urodziny Kraków

Post autor: edka »

Jak pogoda dopisuje, to możecie zorganizować urodziny na dworze, w ogrodzie :) Dzieci z pewnością będą dobrze się bawić, a jako atrakcje weź pod uwagę wynajem dmuchanej zjeżdżalni My co rok wynajmujemy na urodziny taką zjeżdzalnię i dzieci bardzo się cieszą.
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 633
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Sala na urodziny Kraków

Post autor: Sara »

A czy kupiliście już jakieś fajne zaproszenia na urodziny? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Happenings.pl. Znajdziecie tam bardzo szeroki wybór takich zaproszeń - na urodziny, ale nie tylko ;) Na pewno uda Wam się tam coś ciekawego da siebie wybrać ;)
ODPOWIEDZ