Psycholog Marta Szczepaniak opinie

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Eleonora

Psycholog Marta Szczepaniak opinie

Post autor: Eleonora »

Znalazłam się ostatnio w trudnej sytuacji – dlatego szukam sprawdzonego psychologa. Myślałam, żeby wybrać jakiegoś psychologa z Łodzi i koleżanka poleciła mi poradnię http://www.poradniasalomon.com.pl/. Czy ktoś ma opinię o Pani Marcie Szczepaniak?
Awatar użytkownika
Poziomka

Re: Psycholog Marta Szczepaniak opinie

Post autor: Poziomka »

Akurat tak się składa, że uczestniczyłam kiedyś w psychoterapii z Panią Martą Szczepaniak. Bardzo polecam! To świetna specjalistka od sytuacji kryzysowych.
Awatar użytkownika
Eleonora

Post autor: Eleonora »

Dziękuję za odpowiedź. Czy ktoś jeszcze ma jakieś opinie?
Awatar użytkownika
MartaSz

Post autor: MartaSz »

Akurat z usług Pani Marty nie korzystałam, ale polecam poradnię Salomon. Po śmierci mojego przyjaciela pomogli mi poradzić sobie ze stratą…
Awatar użytkownika
ostrowa

Post autor: ostrowa »

No niestety nie miałam przyjemności poznać panią Martę, ale ogólnie to ja nie jestem z Łodzi. Poza tym i tak już chodzę do fajnej poradni PsychoCare i tam jest mi bardzo dobrze. Także kobitki, które są z Warszawy - jak najbardziej polecam sobie sprawdzić tą klinikę. Z tego co mi wiadomo w Szczecinie też mają oddział.
Awatar użytkownika
Karen

Post autor: Karen »

Ja rowniez nie - jednak warto miec namiary na kilku dobrych psychologow i na takie miejsca dzieki ktorym wkoncu zaczniemy sobie radzic z naszymi problemami natury psychicznej. Zresztą dlugotrwala depresja moze byc tragiczna w skutkach wiec nie warto zwlekac. W razie czego w prywatnej klinice Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ można liczyć na fachową pomoc
Awatar użytkownika
junek

Post autor: junek »

Dobry psycholog to podstawa, jak się chce uzyskać potrzebną pomoc. Także w Psycho Medic w Łodzi można znaleźć specjalistów, którzy naprawdę wczują się w sytuację i będą chcieli pomóc. Kilka wizyt niekiedy jest koniecznych, by ocenić sytuację.
ODPOWIEDZ