Nauka

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
babeczka90

Nauka

Post autor: babeczka90 »

Zdobywanie wiedzy to postawa. Jeśli więc chcesz, aby Twoje dziecko zdobywało jak najlepsze doświadczenie i rozwijało się pod wieloma względami postaw na zdobywanie przez niego wiedzy. Postaw na https://sklep.nowaera.pl/ i wybierz najlepszą dla niego opcję.
Awatar użytkownika
stokrotka

Re: Nauka

Post autor: stokrotka »

JA preferuję zdobywanie wiedzy przez książki, one rozwijają wielu kierunkowo , aktualnie zbliża się czas matur i właśnie w na stronie https://www.taniaksiazka.pl/oxford-matu ... 24715.html widziałam odpowiednie wsparcie dodatkowe dla wiedzy dziecka, ale mają tam spory wybór i z różnych dziedzin który pomoże uwalaniu wiedzy potrzebnej do tak ważnego egzaminu.
Awatar użytkownika
Jowita

Post autor: Jowita »

W każdym wieku warto się uczyć. Ja całe życie czytam książki naukowe i dzięki temu poznałam różne teorie w nauce. Bardzo lubię więc takie publikacje jak na przykład Seria Inteligentny Projekt od fundacji enarche. Obejmuje ona zagadnienia pochodzenia życia i ewolucji wszechświata. Polecam wszystkim ciekawskim.
Awatar użytkownika
NightclubLove

Post autor: NightclubLove »

Wiadomo, że nauka to podstawa, ale też... no nie przesadzajmy, że to jedyna ważna rzecz w życiu. Są w końcu nienaukowe książki, które warto czytać. Chociażby książki Magdaleny Kordel, prawda? :)
Awatar użytkownika
melka92

Post autor: melka92 »

Córka bardzo dużą wagę przykłada do swojej nauki i cały czas zastanawia się nad dobrym liceum. Wiele osób poleca Te Vizję w Warszawie, z tego względu, że realizują program IB, który umożliwia napisanie matury międzynarodowej, a nie ukrywajmy - otwiera to wiele drzwi dalszej edukacji nie tylko w naszym kraju.
ODPOWIEDZ