Kuchnia na wymiar

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
ola.ćz01

Kuchnia na wymiar

Post autor: ola.ćz01 »

Cześć, chcę zlecić wykonanie kuchnia na wymiar pruszków, jednak nie wiem jakie firmy wykonują taką usługę.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Kuchnia na wymiar

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli zależy Ci na fajnej kuchni na wymiar, która nie tylko będzie się dobrze sprawdzać, ale też i rewelacyjnie wyglądać, to możesz zajrzeć na https://interio-meble.pl/kuchnie-nolte- ... wosc-2020/, gdzie znajdziesz wyśmienitą kuchnie Nolte Vegas, która jest nowością od tej firmy.
Awatar użytkownika
KubuśReed
Posty: 21
Rejestracja: 28 lip 2019, 19:24

Re: Kuchnia na wymiar

Post autor: KubuśReed »

Dziękuję za udostępnienie tego. Ta informacja była dla mnie pomocna.
Fajnie, że jest okazja do nauki
MarlenaŚ

Re: Kuchnia na wymiar

Post autor: MarlenaŚ »

W takiej kuchni robionej na wymiar warto zdecydować się na agd w zabudowie. Osiągnie się przez to jedną linię zabudowy co będzie wpływało na estetyczny wygląd jak również lekkość zabudowy. Ja w ten sposób mam u siebie i wygląda to bosko, a sprzęt agd wybrałam w Solgaz. Bardzo odpowiadała mi funkcjonalność piekarnika gazowego SPG67 i ich innowacyjnej płyty gazowej OPTIMEX, która wyglądają jak indukcyjna.
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 242
Rejestracja: 15 maja 2019, 1:15

Re: Kuchnia na wymiar

Post autor: michalina »

w nowoczesnej kuchni dobrze sie tez sprawdzi szkło hartowane do kuchni łódź ktore ulatwi utrzymanie czystosci i sprawi, ze faktycznie zacznie sie ona elegancko prezentowac. Mamy takie panele szklane juz od ponad roku i nie dosc, ze duzo latwiej sie je czysci bo wystarczy przetrzec to jeszcze nadaja charakteru :)
ODPOWIEDZ