Jaki wózek dla dziecka będzie najlepszy?

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
ameliaa

Jaki wózek dla dziecka będzie najlepszy?

Post autor: ameliaa »

Pilnie poszukuję wózka dla dziecka. Możecie mi cos polecić? Przejrzałam już wiele ofert i nic mi nie wpadło w oko. Wózek musi byc lekki i nie moze zajmować dużo miejsca w bagazniku. Poza tym dobrze by było gdyby miał porządne koła. Mieszkam w mieście, ale nie chcę męczyć się z wózkiem na malutkich kółeczkach...
ewelcia

Re: Jaki wózek dla dziecka będzie najlepszy?

Post autor: ewelcia »

ameliaa pisze: 12 paź 2021, 20:33 Pilnie poszukuję wózka dla dziecka. Możecie mi cos polecić? Przejrzałam już wiele ofert i nic mi nie wpadło w oko. Wózek musi byc lekki i nie moze zajmować dużo miejsca w bagazniku. Poza tym dobrze by było gdyby miał porządne koła. Mieszkam w mieście, ale nie chcę męczyć się z wózkiem na malutkich kółeczkach...
Myślę, że idealny dla Ciebie będzie Osis od Cavoe :) To wózek wręcz stworzony do jazdy po mieście - spełnia twoje oczekiwania w 100%. Moja siostra ma ten wózek i uważam, że jest świetny. Bardzo dobrze się go prowadzi i ma duże koła. W małym bagazniku tez się bez problemu zmieści. Można go składać jedna ręką a rączka wózka ma regulowaną wysokość co jest super opcją dla wysokich osób.
iśka

Post autor: iśka »

Kojarzę go ale x-lander ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny a dzięki temu że na niego się zdecydowałam, mam solidny ale i śliczny wózek i to w moim ulubionym kolorze, właśnie taki chciałam, z dobrą amortyzacją i dużym koszem zakupowym który przy tym także bardzo łatwo się składa
Gośka

Post autor: Gośka »

Kupować nie musiałam, bo dostałam od siostry wózek z camini po jej synku. Chociaż trochę kasy zaoszczędziłam dzięki niej. A wózek w sumie wygląda jak nówka sztuka jest czysty i zadbany. Ubranek też ma trochę oddać tylko musi jeszcze je przebrać, więc cierpliwie czekam :)
ODPOWIEDZ