Dom spokojnej starosci

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 336
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:54

Dom spokojnej starosci

Post autor: Karen »

Hej ,czy ktoś ma może osobę bliską w domu opieki? Szukam takiego miejsca w okolicach Inowrocławia. Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę tego Domu Seniora https://podtopolami.eu/ ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Akurat szukam takiego porzadnego osrodka dla mojej babci, co myslicie?
Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 18:09 przez Karen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AgnieszkaL
Posty: 88
Rejestracja: 29 maja 2019, 21:49

Re: Dom spokojnej starosci

Post autor: AgnieszkaL »

U nas decyzja o domu opieki była bardzo trudna, zanim ją podjęliśmy rok opiekowaliśmy się sami babcią ale w końcu nie podołaliśmy. Aktualnie jest w Domu Rodzinnym w Nowym Dworze Mazowieckim. Wiadomo, że to nie dom, ale jednak ma tam dobre warunki, a my musimy pracować, żyć jakoś, przez ostatni rok zwolnili mnie z pracy, bo wiecznie wolne... Tak nie można. A teraz w weekendy odwiedzamy babcie. Tak musi byc i tyle.
Awatar użytkownika
joanna
Posty: 62
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:14

Re: Dom spokojnej starosci

Post autor: joanna »

Polecam zapoznać się z ofertą domu seniora, który znajduje się w Łodzi: https://www.familia.lodz.pl/. Ośrodek ten ma też w internecie bardzo dobre opinie. Warto sobie poczytać więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
Cle0
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:01

Re: Dom spokojnej starosci

Post autor: Cle0 »

To jest kwestia w której Ci nie pomożemy. Tylko Ty możesz znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Cierpliwe czekanie w cierpieniu jest samo w sobie najcenniejszą lekcją dla tego niecierpliwego świata
Awatar użytkownika
hariett
Posty: 56
Rejestracja: 20 sie 2020, 19:18

Re: Dom spokojnej starosci

Post autor: hariett »

teraz na szczęście są profesjonalne domy opieki
ODPOWIEDZ