Dobre liceum w Łodzi - co sądzicie

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Renna

Dobre liceum w Łodzi - co sądzicie

Post autor: Renna »

Chciałabym wybrać dobrą szkołę średnią o ciekawym profilu, a dokładnie liceum i profilem Kosmetyka. W Łodzi podczas poszukiwań trafiłam na Cosinus i chciałabym Was zapytać, co o tym sądzicie oraz czy jest to dobre miejsce do nauki (ale i przygotowania do matury)?
Awatar użytkownika
SandraMos

Re: Dobre liceum w Łodzi - co sądzicie

Post autor: SandraMos »

W mojej opinii warto wziąć pod uwagę ofertę edukacyjną przygotowaną przez placówkę Cosinus w Łodzi, ponieważ również zaczęli kształcić w systemie dziennym (na poziomie liceum oraz technikum), także jak będziecie mieli okazję to na pewno warto się do nich wybrać po więcej informacji, bądź sprawdzić jeszcze ich stronę internetową. Poza tym zapewniają wiele dodatkowych ulg dla uczniów co jest potwierdzeniem tego, ze przede wszystkim zależy im na dzieciach oraz ich rozwoju.
Awatar użytkownika
Marelka

Post autor: Marelka »

To super, że Cosinus otwiera swoją szkołę średnią i to zarówno dzienne liceum, jak i technikum. W takim razie też z chęcią sprawdzę co tam dokładnie przygotowali w zakresie oferty edukacyjnej, ale również całej organizacji, bo jest to bardzo ważne aby też dzieci dobrze przygotowały się do matury oraz ewentualnie egzaminów :)
Awatar użytkownika
FionaSz

Post autor: FionaSz »

Przede wszystkim Cosinus jest bardzo dobrą szkołą, więc też myślę że dobrze przygotują się do prowadzenia kierunków dziennie (a trochę tego jest). Mnie jeżeli już, a możliwe że też do nich złożę papiery to wybiorę profil w liceum dziennikarsko-prawny bo chciałabym w przyszłości pójść w tym kierunku zawodowym!
Awatar użytkownika
Tella

Post autor: Tella »

To także wezmę pod uwagę, bo coraz bardziej ciekawi mnie jak to wszystko wygląda w Cosinus (bo naprawdę fajnie się rozwijają(. Natomiast jak jest jeszcze opcja nauki w systemie dziennym to może się przekona, bo jednak większa ilość zajęć przełoży się na pewno na lepszy wynik maturalny oraz możliwość łatwiejszego znalezienia pracy z pełnym wykształceniem średnim.
Awatar użytkownika
Tella

Post autor: Tella »

To także wezmę pod uwagę, bo coraz bardziej ciekawi mnie jak to wszystko wygląda w Cosinus (bo naprawdę fajnie się rozwijają(. Natomiast jak jest jeszcze opcja nauki w systemie dziennym to może się przekona, bo jednak większa ilość zajęć przełoży się na pewno na lepszy wynik maturalny oraz możliwość łatwiejszego znalezienia pracy z pełnym wykształceniem średnim.
ODPOWIEDZ