Codzienne problemy

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 234
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:15

Codzienne problemy

Post autor: Bodzio12 »

W naszym związku nastąpiła pewna rutyna, której chcemy sie pozbyć z żona. Przede wszystkim chodzi mi o seks, dlatego planujemy zakup kilku gadżetów erotycznych, jednak nie znamy tych produktów i nie wiemy co powinniśmy wybrac.
Awatar użytkownika
Zosia11
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2020, 19:10

Re: Codzienne problemy

Post autor: Zosia11 »

Gadżety erotyczne ożywią Wasz związek, przynajmniej tak było w moim przypadku. Nowe doznania oraz wiele przyjemności , przy odpowiednim zastosowaniu.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 234
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:15

Re: Codzienne problemy

Post autor: Bodzio12 »

W takim razie może nam coś polecisz ?
Awatar użytkownika
Zosia11
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2020, 19:10

Re: Codzienne problemy

Post autor: Zosia11 »

Dobrej jakości produkty znajdziecie na stronie https://fleshlight-girls.pl/ , z pewnościa wybierzecie cos dla siebie. Moim zdaniem ważna jest jakośc produktu.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 234
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:15

Re: Codzienne problemy

Post autor: Bodzio12 »

Zdecydowanie się zgadzam, w każdym przypadku warto troche doplacic, a cieszyc sie sprawdzonym produktem .
Ańka

Re: Codzienne problemy

Post autor: Ańka »

Bodzio12 pisze: ↑26 cze 2020, 19:24 W naszym związku nastąpiła pewna rutyna, której chcemy sie pozbyć z żona. Przede wszystkim chodzi mi o seks, dlatego planujemy zakup kilku gadżetów erotycznych, jednak nie znamy tych produktów i nie wiemy co powinniśmy wybrac.
Mi w łóżku zwiększyło się libido jak dowiedziałam się z bloga kliniki Stonava, że w Czechach w razie czego mogę legalnie usunąć ciążę, teraz się nie obawiam tak wpadki.
ODPOWIEDZ