Ciasta

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski

Ciasta

Post autor: JakubNowakowski »

Cześć,

Znacie jakas firme, ktora robi ciasta na zamowienie? :)
Awatar użytkownika
KarinaByt

Re: Ciasta

Post autor: KarinaByt »

Hejka,

Ja moge Ci polecic https://e-torty.pl/.
Sa swietni! Zamawialam juz tam ciasta kilka razy i kazdemu za kazdym razem bardzo smakowaly. Zobacz sobie na stronie internetowej ile maja do wyboru
Awatar użytkownika
Hero99

Post autor: Hero99 »

Nigdy nie potrzebowałem takich usług. Ja tam wolę iść po prostu do cukierni.
Niepamięć to wybawienie.
Awatar użytkownika
tracja

Post autor: tracja »

Jakoś nigdy nie skusiłam się na zamówienie ciast, nawet kupuję je dość rzadko, dla mnie najlepsze są ciasta które sama zrobię. Nie mam może super zdolności ale jak się wspieram takimi https://www.przepisy.pl/przepisy/na-skr ... kie-ciasta przepisami to zawsze coś pysznego mi wyjdzie
Awatar użytkownika
Ivi

Post autor: Ivi »

Powiem Wam szczerze, że uwielbiam domowe wypieki. Przy czym staram się zawsze przygotowywać dziecku zdrowe przekąski do szkoły. Dlatego też bardzo fajną opcją wydają mi się muffinki jogurtowe z trustkawkami . Jednym z ich składników jest olej rzepakowy, która zawiera wiele cennych dla naszego zdrowia substancji w tym omega-3 czy witaminy E oraz K, wobec czego tym bardziej warto postawić na takie łakocie:)
Nęwxyz

Post autor: Nęwxyz »

olej rzepakowy jest świetnym rozwiązaniem sama używam go w kuchni i jestem zadowolona, łatwo dostępny i w dobrych cenach, ostatnio zwróciłam też uwagę na olej konopny bardzo dużo ma pozytywnych właściwości, polecam poczytać o temacie bo sama jestem zaskoczona jego szerokim zastosowaniem
ODPOWIEDZ