Autoklaw do salonu kosmetycznego

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Aniśka

Autoklaw do salonu kosmetycznego

Post autor: Aniśka »

Cześć!
Szukam wysokiej klasy autoklawy do salonu kosmetycznego i chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór modelu, ale również zachowania wysokiej sprawności i jednocześnie dobrego stosunku jakości do ceny. Pomożecie?
Liśka

Re: Autoklaw do salonu kosmetycznego

Post autor: Liśka »

W takim razie jeżeli rozglądacie się za wyborem dobrej jakości autoklaw do salonu kosmetycznego to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam Enbio S https://finefactory.pl/106303-autoklaw- ... t-90x135mm który zachowuje wysoką efektywność, ale również dokładnośc sterylizacji narzędzi kosmetycznych
Fileńka

Re: Autoklaw do salonu kosmetycznego

Post autor: Fileńka »

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika, bo w hurtowni kosmetycznej FineFactory znajdziecie wszystko co potrzebne, ale również właśnie model autoklaw enbo S ze względu na wysoką funkcjonalność, skuteczność w działaniu i bardzo dobry stosunek parametrów do ceny. Na ten moment niezastąpiony model w naszym gabinecie.
Aniśka

Re: Autoklaw do salonu kosmetycznego

Post autor: Aniśka »

Fileńka pisze: ↑29 lip 2021, 22:49 Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika, bo w hurtowni kosmetycznej FineFactory znajdziecie wszystko co potrzebne, ale również właśnie model autoklaw enbo S ze względu na wysoką funkcjonalność, skuteczność w działaniu i bardzo dobry stosunek parametrów do ceny. Na ten moment niezastąpiony model w naszym gabinecie.
Dzięki wielkie za informacje i oczywiście mam nadzieję, że to nie koniec podpowiedzi! No zobaczymy co z tego wyjdzie :D
Łeska

Re: Autoklaw do salonu kosmetycznego

Post autor: Łeska »

No to jak rozglądasz się za wyborem porządnej autoklawy to sprawdź sobie enbio s sprawdza się swietnie jako urządzenie do sterylizacji akcesoriów oraz narzędzi kosmetycznych. Jeśli rozglądasz się za dobrymi ofertami modeli to warto tutaj odwiedzić stronę https://finefactory.pl/106303-autoklaw- ... t-90x135mm bo i nie zapominając, że jeszcze można złapać niezły kod rabatowy ENBIO200 na -200zł, pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ