adwokat Łódź rozwód

Samo życie, czyli dom, praca, rodzina, związki. Pomysły, rady, rozmowy.
Awatar użytkownika
Famfatal

adwokat Łódź rozwód

Post autor: Famfatal »

hej! orientujecie się jak teraz dlugo w sądach trwają rozprawy rozwodowe? I przy okazji może polecicie mi dobrego adwokata z Łodzi?
Małgosia

Re: adwokat Łódź rozwód

Post autor: Małgosia »

Adwokat rozwodowy to połowa sukcesu w takich sprawach. Warto poradzić się już na etapie pisania pozwu rozwodowego, doświadczony adwokat będzie wiedział co może przesądzić o wygranej w sprawie, a co tylko zaszkodzić.
Łucjaaa

Post autor: Łucjaaa »

Na pierwsze pytanie nie odpowiem, bo ja brałam rozwód na początku 2019, a wtedy nie było całej tej pandemii. Mogę za to polecić Ci dobrego prawnika z Łodzi, a mianowicie panią adwokat Monikę Kitscha-Kwasiborską, mi bardzo pomogła wówczas przy rozwodzie.
Awatar użytkownika
Famfatal

Łucjaaa pisze: 03 sty 2021, 20:40 Na pierwsze pytanie nie odpowiem, bo ja brałam rozwód na początku 2019, a wtedy nie było całej tej pandemii. Mogę za to polecić Ci dobrego prawnika z Łodzi, a mianowicie panią adwokat Monikę Kitscha-Kwasiborską, mi bardzo pomogła wówczas przy rozwodzie.
No właśnie teraz ciekawe jak jest... Boje się, że wszystko będzie się ciągnęło w nieskończoność. A masz może numer telefonu do tej pani adwokat?
Łucjaaa

Łap numer: tel. 664-137-647 Tutaj http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz wszystkie namiary,
Teraz faktycznie pewnie tak szybko wszystko nie idzie jak kiedyś. A rozwód będzie za zgodą stron czy z orzekaniem o winie?
Awatar użytkownika
Famfatal

Łucjaaa pisze: 03 sty 2021, 21:12 Łap numer: tel. 664-137-647 Tutaj http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz wszystkie namiary,
Teraz faktycznie pewnie tak szybko wszystko nie idzie jak kiedyś. A rozwód będzie za zgodą stron czy z orzekaniem o winie?
Dzięki! Właśnie rozwód szykuje się dość trudny, chcę orzekać o winie męża. Mamy też dzieci, więc i kwestia opieki. Łatwo nie będzie czuję.
Łucjaaa

To tym bardziej przyda Ci się pomoc pani adwokat Kitscha-Kwasiborskiej. To dobry prawnik, z doświadczeniem w trudnych rozwodach, więc na pewno pomoże Ci poprowadzić sprawę tak, że będziesz zadowolona.
Awatar użytkownika
Famfatal

Łucjaaa pisze: 03 sty 2021, 21:34 To tym bardziej przyda Ci się pomoc pani adwokat Kitscha-Kwasiborskiej. To dobry prawnik, z doświadczeniem w trudnych rozwodach, więc na pewno pomoże Ci poprowadzić sprawę tak, że będziesz zadowolona.
Dzięki, będę się kontaktowała, mam nadzieję, że znajdzie czas na mają sprawę.
wiktoriazdybeł

Post autor: wiktoriazdybeł »

Powiem Wam szczerze, że kancelaria adwokacka lublin Tomasza Nowaka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, bardzo miła obsługa i piękne wnętrze. Uważam, że każdy dobry adwokat lublin powinien prezentować się tak jak Pan Nowak:)
Iśka

Post autor: Iśka »

Rozwodami na pewno zajmuje się Pan Tomaszczyk z kancelarii JST, z tym, że jest z Warszawy. Za to udziela porad online więc odległość nie powinna być problemem. Cieszy sie za to dobrymi opiniami i skutecznością. Jest Zaangażowany w sprawy jakie prowadzi i każdego klienta traktuje poważnie.
ODPOWIEDZ