asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Polecani specjaliści, szpitale, ośrodki, poradnie.
Awatar użytkownika
Idzia-77
Posty: 7
Rejestracja: 01 maja 2019, 18:10

asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: Idzia-77 »

Znacie sklep asinos.pl? To hurtownia medyczna. Czy możecie mi coś powiedzieć o tej firmie? Mają bardzo dobre ceny na środki do dezynfekcji i medyczną odzież ochronną. Czy ktoś z Was korzystał z asinos.pl? Możecie coś napisać o obsłudze, czasie dostaw etc.? Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
Awatar użytkownika
luiza903
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2019, 18:27

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: luiza903 »

Ja na asinos.pl kupowałam odzież ochronną i muszę przyznać, że przesyłka przyszła bardzo szybko. Ceny są przystępne, więc dla biednych studentów sklep jest w sam raz. Mam o nich pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
malwa111
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2019, 18:29

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: malwa111 »

Myślę, że firma asinos.pl zasługuje na dobre opinie. Ich produkty dezynfekujące są wysokiej jakości, a ceny są przystępne. Wiem, że ja będę do nich wracać regularnie.
Awatar użytkownika
ilona043
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2019, 18:33

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: ilona043 »

Zgaszam się z pozytywnymi opiniami na temat asinos.pl. Rzeczywiście przesyłki przychodzą całkiem szybko, a na ich produktach nigdy się nie zawiodłam. Polecam ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
pati252
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2019, 18:37

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: pati252 »

W mojej opinii każdy, kto prowadzi własny gabinet kosmetyczny czy medyczny, będzie zadowolony z produktów asinos.pl. Ceny są niskie, a jakość wysoka. Ja ich zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 140
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: Szyszyka »

Prowadząc biznes związany z tą tematyką na pewno warto znać takie miejsca. Ja z kolei działam w branży kosmetycznej i tu nie tylko kosmetyki, akcesoria kosmetyczne są ważne, ale i także profesjonalne urządzenia kosmetyczne. Także solidne łóżka kosmetyczne tu sie sprawdzą, jeżeli prowadzicie takie firmy pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 220
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:01

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: mczay »

Szyszyka pisze: ↑11 gru 2019, 16:04 Prowadząc biznes związany z tą tematyką na pewno warto znać takie miejsca. Ja z kolei działam w branży kosmetycznej i tu nie tylko kosmetyki, akcesoria kosmetyczne są ważne, ale i także profesjonalne urządzenia kosmetyczne. Także solidne łóżka kosmetyczne tu sie sprawdzą, jeżeli prowadzicie takie firmy pamiętajcie o tym.
Zgadzam się z tobą. Ludzie myślą, że tylko lekarze i pielęgniarki noszą mundurki medyczne, a to wcale nie jest prawda. Sama pracuje w gabinecie dietetycznym i ich używamy. Kosmetolodzy też przecież używają. Tu macie bardzo ciekawy artykuł na ten temat: https://www.apolonia.com.pl/mundurki-me ... e-w-pracy/.
Awatar użytkownika
merry_lou
Posty: 33
Rejestracja: 30 cze 2020, 14:33

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: merry_lou »

Klinika w której pracuje moja mama zawsze korzysta z usług Uniformshop i jeszcze się nie zawiedli. Miałam okazję używać ich odzieży i uważam, że jest świetna materiałowo, ponad to ceny nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 86
Rejestracja: 26 wrz 2019, 0:54

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: madame »

Nie znam tej hurtowni, ale chętnie sprawdzę ich asortyment w wolnej chwili. Przymierzam się do otworzenia własnego gabinetu lekarskiego pod koniec wakacji. Meble medyczne mam już zamówione w sklepie https://innow.pl/kategoria-produktu/wyp ... ekarskich/. Pomieszczenie mam wynajęte i robię w nim mały remont.
Awatar użytkownika
maxi032
Posty: 12
Rejestracja: 16 lip 2020, 15:05

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: maxi032 »

A gdzie kupujecie ubrania medyczne? Mnie wydaje się, że na stronie https://www.medhoodie.pl/product-catego ... ze-meskie/ mają wiele rożnych ofert. Bardzo chciałabym coś nowego, bo dzięki temu mozna wyglądać dobrze nawet w pracy, która wymaga zabezpieczenia.
Ninuś

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: Ninuś »

Poszukuje maski antywirusowe i odzież medyczną. Czy możecie polecić sprawdzone firmy, które w ofercie mają takie artykuły? Zależy mi na szybkiej przesyłce i dobrej cenie. Do tej pory znalazłam firmę Redar. Czy znacie? https://redaruniformy.pl/pl/c/MASKI-OCHRONNE/25
Awatar użytkownika
Kotwica
Posty: 114
Rejestracja: 09 lip 2020, 13:04

Re: asinos.pl opinie o hurtowni medycznej

Post autor: Kotwica »

Ostatnio postanowiłam odświeżyć odzież dla moich pracowników i zdecydowałam się na zakupy online. Przeglądając propozycje na stronie https://cocomed.eu/odziez-medyczna-mesk ... ne-meskie/, natrafiłam na kilka interesujących opcji. Jeśli ktoś z Was miał już okazję korzystać z tego sklepu, chętnie poznam wasze opinie na ten temat.
ODPOWIEDZ