odszkodowanie

Finanse, kredyty, księgowość, sposoby na inwestowanie.
Awatar użytkownika
wioleta1964
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 17:01

odszkodowanie

Post autor: wioleta1964 »

Jeśli ubezpieczyciel zaniża odszkodowanie np. za kradzież, włamanie itp. możecie poprosić o pomoc. Kancelaria odszkodowawcza zajmie się Waszą sprawą i doprowadzi ją do szczęśliwego finału. Wiedzieliście o tym?
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: odszkodowanie

Post autor: Zdzisiek78 »

Cześć.
Kancelaria odszkodowawcza Insito jest jedną z najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań, pomagają osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać należne odszkodowania i świadczenia. Insito ma za priorytet swoich działań stawia skuteczne dochodzenie odszkodowań w najwyższych kwotach pieniężnych za poniesione straty osobowe i majątkowe. Ta firma: https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... owan-w-uk/
jest na pewno warta uwagi.
Pozdrawiam.
nórak

Re: odszkodowanie

Post autor: nórak »

O odszkodowanie należy walczyć do samego końca, Solidnego wsparcia i pomocy na tym polu udzielili nam https://www.odszkodowaniasuwalki.pl/ofe ... unikacyjne . W końcu chodzilo o rzeczywiste pokrycie szkód wypadkowych a troche sie tego zebralo. Wspolnymi silami rozpoczelismy walke o to, co faktycznie mi sie nalezalo. Krok po kroku przeprowadzilismy cala procedure a wszystko to odbylo sie niezmiernie sprawnie i profesjonalnie. Zdecydowanie zalecam skupic sie na tym aspekcie bo warto.
Awatar użytkownika
nancy
Posty: 157
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:37

Re: odszkodowanie

Post autor: nancy »

Jak już jesteśmy w temacie odszkodowań, to orientujecie się, czy za potrącenie rowerzysty też należą się pieniądze? Rok temu zostałam potrącona na pasach i mam od tego momentu problemy z kręgosłupem, które utrzymują się do dzisiejszego dnia i złamaną miałam też nogę. Ubezpieczyciel wypłacił mi 3000 złotych i wiem, że ta kwota jest zaniżona. Da się to jakoś odzyskać? Z tego co ostatnio czytałam, to przedawnienie wynosi do 20 lat, więc na pewno mogę to jeszcze gdzieś zgłosić.
meka

Re: odszkodowanie

Post autor: meka »

Niestety, ale takie sytuacje się zdarzają, a my musimy pamiętać o tym, że mimo wszystko odpowiadamy za to, co zrobimy. Warto jednak, jako osoba poszkodowana się ubezpieczyć. Nie tylko będziemy mieli prawo do odszkodowania, ale także i do dodatkowych świadczeń. No i na razie podpowiem, że tu multiagencja ubezpieczeniowa może Wam pomóc, w szukaniu odpowiedniej oferty.
-----------
"

Ludzie są bardziej skłonni płacić za ubezpieczenie od terroryzmu niż za zwykłe ubezpieczenie, obejmujące między innymi terroryzm."
Malachit

Re: odszkodowanie

Post autor: Malachit »

Z tego typu sprawą zgłoś się do mecenasa Karola Brysia. Prowadzi on kancelarię w Bydgoszczy przy Nowym Rynku - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/. Zajmuje się sprawami o odszkodowanie, a także specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie medycznym a także prawie karnym więc jego pomoc będzie kompleksowa. To adwokat, który każdą sprawę traktuje z pełnym zaangażowaniem i podchodzi od każdej z nich indywidualnie. Działa sprawnie i skutecznie. Jest dyskretny i profesjonalny.
ODPOWIEDZ