Szkolna wyprawka

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Jaśmin

Szkolna wyprawka

Post autor: Jaśmin »

Zastanawiałyście się już nad przygotowaniem do szkoły, czy jeszcze ten temat zostawiacie na koniec sierpnia? A może już macie wszystko uszykowane? Ja mam dylemat w tym zakresie. Co kupić i czy już się brać za kompletowanie. Trochę tego jest. Łatwo nie będzie, a wiem, że to łatwo nie będzie. Na rynku tego jest tyle, że ciężko wybrać.
Miłoszewska

Re: Szkolna wyprawka

Post autor: Miłoszewska »

Pewne rzeczy staramy sie kupić wcześniej. Nie zawsze jest czas na koniec wakacji, by wszystko kupić. A jak masz więcej czasu to możesz polować na różne promocje. Wypada lepiej :) My tak trafiliśmy na promocje plecaka coocazoo. Dobra cena za tak porządny plecak. Do tego ma całkiem niezłe możliwości regulacji, wiec starczy na długo, będzie rósł wraz z dzieckiem. Taką mam nadzieję :)
LilkaMał

Re: Szkolna wyprawka

Post autor: LilkaMał »

Staram się koszty rozłożyć równomiernie by zbytnio nie obciążać budżetu bo jak wiadomo w wakacje to wyjazd urlopowy, a to wyjazdy dzieci i związane z tym wydatki na przyjemności i kieszonkowe. Plecak Coocazoo kupowałam najstarszej córce w tamtym roku. Niewiele go nosiła w związku z pandemią ale jest na tyle uniwersalny, że na krótkie wyjazdy wakacyjne świetnie się nadaje. W tym roku kupię taki również młodszej córce. Uważam, że warto gdyż warto bo dba nie tylko o postawę dziecka ale też o jego bezpieczeństwo mając elementy odblaskowe jak i jest bardzo porządnie wykonany.
Katarżyna

Re: Szkolna wyprawka

Post autor: Katarżyna »

Coocazoo to ulubiona marka mojej córki. Zakupy też zaczęliśmy od plecaka, a później tylko dokupowałam, a to worek, piórnik itp. Muszę przyznać, że pomimo upływu czasu produkty te są w doskonałym stanie, a wzornictwo bardzo młodzieżowe i nadal na topie.
Marcińska

Re: Szkolna wyprawka

Post autor: Marcińska »

No taki plecak to podstawa do szkoły. Można kupić tanie, zwykłe, lub właśnie takie lepiej wykonane, o jakich piszecie. Nie spotkałam jeszcze tego modelu. Musze sie przejść do jakiegoś empiku, bo widzę, że je mają. Może da sie to gdzieś na żywo zobaczyć. Na zdjęciach wygląda całkiem fajnie. Inaczej. I te odblaskowe elementy, które można dokupić i zmienić. Fajne. Plecak może być bardziej dopasowany do dziecka :)
JaśminB

Re: Szkolna wyprawka

Post autor: JaśminB »

Plecak wiadomo - ma byc dla dziecka, ma być fajny, cool :) no bo dziecko chodząc do szkoły, musi się z nim dobrze czuć. Ale fajnie jak taki plecak dba też o dobre "noszenie", bo dziecko raczej o to nie zadba :) Wiec to my, rodzice musimy trochę o tym pamiętać. Te plecaki Coocazoo mają certyfikat AGR, wiec spełniają całkiem niezłe parametry jeżeli chodzi o zdrowie. Moim zdaniem warto iść w tym kierunku.
rótka

Re: Szkolna wyprawka

Post autor: rótka »

Workoplecak zamiast klasycznego plecaka może się okazać nowoczesnym pomysłem. Mojemu synkowi zakupiłam ostatnio coś takiego, prosto od https://dwaborsuki.pl/workoplecaki . Pakowny a przede wszystkim przyjazny dla środowiska, gdyż zero waste! Koniecznie rozejrzyjcie sie za ich oferta.
pamuś

Re: Szkolna wyprawka

Post autor: pamuś »

Nie spodziewałam się, że wakacje tak szybko miną i nadejdzie ten czas kiedy wyprawka szkolna 2021 będzie tematem numer jeden. Wszystko wskazuje na to , że dzieciaki wrócą do szkół i będą uczyć się stacjonarnie. Cieszy Was ta wiadomość, czy wolicie jednak zajęcia zdalne?
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 135
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:52

Re: Szkolna wyprawka

Post autor: Dorota »

Wyprawka szkolna to duży wydatek dla rodziców, ale też jej zakup może sprawiać problem, bo trzeba pomyśleć o wielu rzeczach. Każdy rodzic pamięta o książkach i zeszytach, ale wybór pudełka na drugie śniadanie czy butelki na wodę też ma znaczenie. Jeśli nie jesteście pewni, czy kupiliście wszystko dla swojego ucznia, to polecam ten artykuł https://blog.panpablo.pl/wyprawka-szkol ... c-z-glowy/ .
ODPOWIEDZ