Sklep dla dzieci U malucha opinie

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 135
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:52

Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: Dorota »

Witam serdecznie. Drogie mamy, szukam dobrego sklepu z akcesoriami dla dzieci. Najlepiej z szerokim asortymentem, bo lubię robić zakupy w jednym miejscu (oszczędza się na przesyłkach ;) ). Przyjaciółka poleca mi sklep U malucha - tu https://umalucha.pl/ jest ich sklep online. Widzę, że faktycznie dużo towaru mają i ceny też ok. Macie jakieś opinie o tym sklepie? Zdarzyło się wam korzystać?
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 157
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: oktawia »

Bardzo dobrze znam sklep U malucha. Tam kupowaliśmy praktycznie całe wyposażenie do pokoju naszego dziecka. Nie wiem czy widziałaś, ale mają szeroką ofertę mebelków. Śliczne, stylowe, bezpieczne i dostosowane do potrzeb dziecka. Jeśli o mnie chodzi o polecam sklep i obsługę, bo sprawnie odpowiadają na wiadomości i zanim kupisz, możesz o wszystko dopytać.
Awatar użytkownika
Robinia
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2019, 18:14

Re: Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: Robinia »

Nam trafiły się bliźniaki i długo szukałam wózka, który będzie odpowiedni. Wbrew pozorom w niewielu sklepach takie wózki można kupić. A w sklepie U malucha znalazłam idealny WÓZEK BLIŹNIACZY 3W1 RIKO TEAM. Polecam, bo cena wózka była bardzo konkurencyjna. A ja dostałam jeszcze w gratisie adaptery. Dla mnie sklep na 5+.
Awatar użytkownika
Iwona32
Posty: 70
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:56

Re: Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: Iwona32 »

Dokładnie tak. U malucha zawsze są jakieś fajne promocje, wyprzedaże albo gratisy. Jest to jeden z moich ulubionych sklepów z asortymentem dla maluchów. Kilka razy już zamawiałam m.in. foteliki dla dzieci. Szybka dostawa, dobra cena, a sama jakość produktów bardzo, bardzo wysoka. Wiadomo, że w przypadku dzieci to ważne, żeby produkty były z najwyższej półki i tu takie są.
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 26
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:57

Re: Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: Wiolka »

Ja co prawda robiłam zamawiałam na tej stronce https://umalucha.pl/ tylko raz. Ale polecić zdecydowanie mogę. Wraz z rodziną zrzucaliśmy się na wózek dla dziecka siostry. I w tym sklepie znaleźliśmy modele idealny. Dostaliśmy też kod rabatowy więc za wózek zapłaciliśmy trochę mniej. Siostra była zachwycona, bo przyszedł dokładnie taki jak sobie wymarzyła. Bez problemów użytkuje go od dłuższego czasu.
Awatar użytkownika
Lejla
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2019, 9:34

Re: Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: Lejla »

Sklep U malucha to świetny wybór. Dziewczyny piszą o wózkach i fotelikach. Ja tak dużych przedmiotów nie zamawiałam, ale kupiłam tam niemal całą mniejszą wyprawkę - do kąpieli i ubranka. Bardzo dobra jakość produktów to coś za co mogę dać największy plus. Szybka dostawa to też coś o czymś warto wspomnieć. Polecam.
Awatar użytkownika
Mina
Posty: 17
Rejestracja: 22 lis 2019, 21:16

Re: Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: Mina »

Dorota śmiało zamawiaj. Dla mnie sklep U malucha to prawdziwe wybawienie. Przy dziecku trudno znaleźć czas na zakupy, nawet takie online. A w sklepie U malucha masz i akcesoria, i ubranka, i zabawki także zamówienie można zrobić w kilka minut. Rzuć też okiem na zakładkę Outlet - to dodatkowy plus. Zawsze można trafić na coś ciekawego.
Awatar użytkownika
Ezgi
Posty: 11
Rejestracja: 12 lis 2019, 10:31

Re: Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: Ezgi »

Fajnie, że trafiłam na ten wątek. Właśnie na stronie sklepu U malucha wypatrzyłam wózek idealny <3 Nie tylko piękny, ale też bardzo funkcjonalny i w dobrej cenie. Zastanawiałam się czy warto zamówić, ale teraz nie mam już wątpliwości. Widzę, że wasze opinie są bardzo pozytywne. Także zamawiam póki jeszcze są.
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2019, 19:04

Re: Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: Monia »

To prawda, że człowiek czasami obawia się zamawiać online niektórych rzeczy. Ja miałam podobnie jak Ty, ale koleżanka przekonała mnie do sklepu U malucha. Ona sama niemal wszystko kupuje online - w przypadku rzeczy dla dzieci też. I w sklepie U malucha znajduje wszystko co akurat potrzeba. Polecała więc i ja zaryzykowałam. Nie żałuję, bo wszystko bez problemu i ok poszło. Tobie również polecam taką formę zakupów.
Awatar użytkownika
Arleta43
Posty: 9
Rejestracja: 02 gru 2019, 13:50

Re: Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: Arleta43 »

:D Ja napiszę krótko. Świetny sklep. Myślę, że każda mama, która chociaż raz zrobi zakupy w sklepie U malucha, wróci tam na kolejne zakupy. Wygodnie, szybko, duży wybór, wygodna wyszukiwarka na stronie, bezproblemowa dostawa. Mogę o nich pisać tylko w superlatywach. Popatrz sama, a z pewnością znajdziesz mnóstwo produktów, które ci się przydadzą.
Awatar użytkownika
Issa7
Posty: 309
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:33

Re: Sklep dla dzieci U malucha opinie

Post autor: Issa7 »

Nie kojarzę tego sklepu, ale w wolnej chwili tam z pewnością zajrzę. Póki co planuje ubranka oraz zabawki dla mojego maluszka kupić na stronie locofashion.pl/ , bo jest to bardzo dobry sklep z odzieżą dziecięcą. Tam można kupić coś naprawdę wyjątkowego dla swojego dziecka.
ODPOWIEDZ