Pokój nastolatka

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
Mina
Posty: 17
Rejestracja: 22 lis 2019, 21:16

Pokój nastolatka

Post autor: Mina »

Macie jakieś ciekawe pomysły na pokój nastolatka? Meble już zamówiliśmy stąd https://kosmebels.pl/ i przyjechały bardzo fajne. Pora na dekoracje, dodatki i inne rzeczy, które muszą być. Czekam na wasze podpowiedzi w tym temacie.
Saśka

Re: Pokój nastolatka

Post autor: Saśka »

Jest kilka rzeczy, które bezwzględnie powinny się znaleźć w pokoju nastolatka, odwiedź ten artykuł, żeby dowiedzieć się więcej. Łóżko i biurko to podstawa, ale trzeba pamiętać także o innych praktycznych elementach wyposażenia wnętrza oraz ozdobach, które urozmaicą pokój.
Kalina Barańska

Re: Pokój nastolatka

Post autor: Kalina Barańska »

Pokój nastolatka powinien być dostosowany do jego preferencji np. kolorów czy motywów. Każdy rodzic powinien znaleźć mu wygodne łóżko, gdyż komfort snu w takim wieku jest szczególnie ważny. Z pewnością warto odwiedzić sklep Berke Home, który oferuje łóżka pojedyncze, które idealnie sprawdzą się w takim miejscu. Wybór kolorów i motywów jest szeroki, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i w swoim guście. Będziecie zadowoleni i wasze dziecko również.
misieq Ł.

Re: Pokój nastolatka

Post autor: misieq Ł. »

My mojemu synowi teraz zamawialiśmy łóżko dziecięce. Kacper szybko wyrósł ze swojego łóżeczka i musieliśmy szukać czegoś nowego. W sklepie MS Meble24 znaleźliśmy spory wybór mebli m.in. łóżka dziecięce. Kacper sobie sam wybrał, które łóżko mu się najbardziej podoba.
łączka

Re: Pokój nastolatka

Post autor: łączka »

Poszukuję mebli do nastoletniej córki, do pokoju który jest sypialnią, szkołą itp.itd. Tutaj https://www.biurkamoll.pl Myślę, że trzeba zamawiać, bo wydaje się, że jest tanie, ale piękne i stylowe biurko. Ale nie wiem, gdzie kupić resztę stołów i krzeseł do salonu w pokoju dziecięcym. Czekam na Wasze opinie ...
żółw

Re: Pokój nastolatka

Post autor: żółw »

Taki pokój nastolatka powinien być naprawdę fajnie urządzony. Na szczęście obecnie jest taki wybór wszystkiego, że można każdemu nastolatkowi stworzyć jego królestwo. Mnie w ostatnim czasie interesowały meble młodzieżowe i takich zacząłem szukać w sieci. Na jednej ze stron natrafiłem na producenta takich mebli, więc naprawdę jest w czym wybierać.
bEćKa55

Re: Pokój nastolatka

Post autor: bEćKa55 »

Nastoletniość to wiek, w którym młodzież chce wyrażać siebie, odkrywać i kreować swój styl, dlatego warto zadbać, aby pomieszczenie, które jest typowo "ich", było kreatywnie urządzone i odpowiadało ich preferencjom. :) Bardzo ciekawe propozycje można znaleźć na stronie Fabryki Mebli MEBLAR z Baranowa: https://www.meblar.com.pl/meble/meble-mlodziezowe/ gdzie można dostać całe zestawy mebli modułowych do pokoju młodzieżowego. Ich meble są z jednej strony klasyczne i minimalistyczne, dzięki czemu wpiszą się w różne gusta, a z drugiej - odpowiednio skomponowane z kolorem ścian i dodatkami, stworzą oryginalną i ciekawą całość. Warto spytać swoich nastolatków, czy taka wizja im odpowiada, a o jakość mebli nie ma się co martwić - są bardzo dobrze wykonane. :)
ODPOWIEDZ