Jaką hulajnogę kupić?

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
Amina-88
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2020, 9:27

Jaką hulajnogę kupić?

Post autor: Amina-88 »

Hej :) Chciałabym kupić dla swojej córki pierwszą hulajnogę, ale nie wiem, jaka byłaby najodpowiedniejsza dla 2-latki. Poradźcie mi też, w jakim sklepie warto się rozejrzeć za takimi zabawkami :)
Awatar użytkownika
delinda1961
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 12:05

Re: Jaką hulajnogę kupić?

Post autor: delinda1961 »

Moja córcia swoją pierwszą hulajnogę miała zamawianą z kochamzabawki.eu. Wybrałam trójkołową ze świecącymi kółkami, które zrobiły największy szał :) Hulajnoga jest lekka, można ją składać, także transport jest bezproblemowy no i wcale nie była droga, a trzyma się świetnie.
Kasoń

Re: Jaką hulajnogę kupić?

Post autor: Kasoń »

Natomiast jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru fajnej i dobrze wykonanej hulajnogi elektrycznej to na pewno warto tutaj sprawdzić producenta Manta u którego znajdziecie takie propozycje, jak model MES1201H - Hulajnoga Skuter elektryczny który super się sprawdza jako prezent dla malucha. Porządnie wykonany, funkcjonalny i jednocześnie z możliwością dużego zasięgu.
Rafał

Re: Jaką hulajnogę kupić?

Post autor: Rafał »

My synkowi w te wakacje kupowaliśmy hulajnogę i zdecydowaliśmy się markę Scootandride. Kupiliśmy ją w dobrej cenie, online w sklepie Pesport. Sklep dba o klienta, obsługa dobrze nam doradziła jaka hulajnoga się najlepiej u nas sprawdzi, chętnie odpowiedzieli na wszystkie pytania. Bardzo szybko, bo już na drugi dzień, mieliśmy u siebie hulajnogę. No i co ważne niemniej to na zwrot jest aż 100 dni. Więc można na spokojnie się zastanowić czy sprzęt faktycznie nam pasuje czy raczej chcemy coś innego.
ODPOWIEDZ