Wytrzymałe drzwi

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
jonatan1962
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2021, 3:39

Wytrzymałe drzwi

Post autor: jonatan1962 »

Cześć forumowicze. Planuję wymienić drzwi w mieszkaniu, ale zależy mi na ich porządnej jakości, więc raczej nie będę kupować niczego ze stacjonarnych marketów. Zamawialiście kiedykolwiek drzwi z zakładu stolarskiego? Ja właśnie taki mam plan. Co o nim myślicie?
A. Skowrońska

Re: Wytrzymałe drzwi

Post autor: A. Skowrońska »

Takie własnie wytrzymałe i solidne drzwi zamówiliśmy dla nashttps://vrata.pl/drzwi-skierniewice/. Były na wymiar a fantastyczna obsługa pomogła nam dobrać wykonczenie tych drzwi wejściowych. Są antywłamaniowe, do tego dźwiękoszczelne. Ciekawe modele i naprawdę w dobrej cenie można u nich dostać. Również drzwi przesuwane u nich zamawialiśmy.
Rafał

Re: Wytrzymałe drzwi

Post autor: Rafał »

Do mieszkania w bloku polecam drzwi stalowe firmy KMT model akustyczne. To są drzwi stworzone właśnie z myślą o dobrym zabezpieczeniu mieszkań. Mają one klasę antywłamaniową RC2 oraz wysoką izolacyjnością akustyczną na poziomie 43dB. I to od razu po montażu drzwi da sie zauważyć, że dźwięki z klatki schodowej są znacznie wyciszone. Drzwi są solidnie wykonane, jest na nie 2 lata gwarancji. firma ma szeroki wybór wzorów i kolorów i szybko realizuje zamówienia.
ODPOWIEDZ