jaka najlepsza zastawa?

Wnętrza, remonty, budowanie, fachowcy.
Awatar użytkownika
tęcza
Posty: 82
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:19

jaka najlepsza zastawa?

Post autor: tęcza »

Zbliżają się imieniny mamy. Tata postanowił,że w tym roku sam coś dla niej odpowiedniego kupi. Szczerze mówiąc, zaczęliśmy się bać co to może być. Po kilku dniach spędzonych na poszukiwaniach poprosił nas o pomoc. Otóż chciałby kupić zestaw kawowy porcelanowy, tylko nie wiem gdzie ma go szukać. Zastanawiam się czy taki zestaw w ogóle jest wytrzymały?czy oby na pewno będzie dobrej jakości. Macie w domu taki zestaw, jest przydatny?
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:15

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: sopelek »

A jakie macie zdanie na temat porcelany na prezent ślubny ? Bo sama szukam prezentu i mama wspominała mi kilka razy że porcelana jak najbardziej pasuje jako prezent, i będą mieli śliczną pamiątkę. Więc szukałam i znalazłam spory wybór w sklepach internetowych i Nie wiem na co się zdecydować, może ktoś doradzi. Myślicie że mogę im wręczyć taki prezent ? czy coś jeszcze do tego dokupić ? Czy sama porcelana wystarczy ?
Awatar użytkownika
sabanka
Posty: 21
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:07

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: sabanka »

Tak porcelana to świetny pomysł na prezent, jestem za...A jakiej porcelany używacie w Waszych domach? Czy macie zestawy "dzienne" i świąteczne"? Bo mi się spodobała porcelana typowo biała ale kolorowa też jest ładna. Porcelana wydaje mi się być bardzo pięknym, zestawem , eleganckim i na każdą okazję a w szczególności na prezent ślubny. Moja ciocia ma w domu porcelanę i bardzo ładnie to wygląda jak wyciąga cały zestaw np. na święta.
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: Halinka »

Najpiękniejsza i elegantsza moim zdaniem jest zastawa porcelanowa. Zwłaszcza gdy pochodzi ona od takich producentów jak Chodzież i Ćmielów https://urodastolu.pl/ . Gdyby nie moja siostra to nie wiedziałabym o ich istnieniu, bo po prostu wcześniej nie interesowałam się aż tak tego typu naczyniami. Jednak warto mieć w domu choćby jeden stylowy zestaw obiadowy choćby na uroczysty świąteczny stół. A co Wy o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
kamilaskal
Posty: 68
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:58

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: kamilaskal »

Hej. Jestem w trakcie wyboru nowej zastawy stołowej do mojego bistro i chciałbym zasięgnąć języka. Spotkaliście się kiedyś z zastawą firmy bauscher ? Chcę czegoś co wygląda dobrze i nie niszczy się jakoś bardzo szybko. Dobrze by było gdyby nie wyszło to też zbyt drogo. Tutaj szukałem interesujących mnie sprzętów: https://www.chefstore.pl/
Awatar użytkownika
maia
Posty: 129
Rejestracja: 06 sty 2020, 15:39

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: maia »

Ja taką zastawę "dla gości" kupiłam od WR CERAMIKA z Bolesławca https://www.wrceramika.com/. Ich ceramika mnie urzekła pięknymi wzorami, takimi bardziej rustykalnymi, naprawdę unikatowymi i jakością. Zastawa jest z dobrych materiałów, nie wyszczerbia się i nie niszczy, cały czas prezentuje się idealnie, polecam.
Awatar użytkownika
Marzenka
Posty: 14
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:11

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: Marzenka »

Witajcie podbijam temat, bo nie ma sensu tworzyć nowego. Szukam właśnie porcelany do korzystania na co dzień, czyli nie za miliony monet ale taką którą bez strachu mogę postawić na stół przy dzieciach. No i raczej w jakieś ciekawe zdobienia, wzory, a nie standardowo białej.
Awatar użytkownika
Peperoni
Posty: 13
Rejestracja: 29 sty 2020, 11:42

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: Peperoni »

Marzenka pisze: ↑19 lut 2020, 21:47 Witajcie podbijam temat, bo nie ma sensu tworzyć nowego. Szukam właśnie porcelany do korzystania na co dzień, czyli nie za miliony monet ale taką którą bez strachu mogę postawić na stół przy dzieciach. No i raczej w jakieś ciekawe zdobienia, wzory, a nie standardowo białej.
hej hej polecam Ci rozejrzeć się za porcelaną Altom Design mają bardzo fajne kubki i miseczki jednokolorowe. Plusem jest to, że u nich nie ma nudy. Możesz kupić na sztuki, więc każdy domownik może wybrać swój kolor
Awatar użytkownika
Marzenka
Posty: 14
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:11

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: Marzenka »

Raczej wolałabym w jednym kolorze, bo jak kupię wielokolorowe to nie będzie to wyglądało zbyt elegancko
Awatar użytkownika
Peperoni
Posty: 13
Rejestracja: 29 sty 2020, 11:42

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: Peperoni »

Pewnie, ja kupiłam u nich łososiowe naczynia, bo kolor przepiękny, u nas same dziewuchy w domu, więc wszystkim się podobają :P
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: renia »

Oczywiście najlepiej decydować się na serwis porcelanowy . Nie tylko ładnie, ale i elegancko się prezentuje. Tutaj https://www.e-sas.pl/domdekor/porcelana-2 sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb i możliwości finansowych. Uważam, że najlepiej stawiać na sprawdzone rozwiązania, które będą ponadczasowe.
Kami

Re: jaka najlepsza zastawa?

Post autor: Kami »

Bez wątpienia najlepszą zastawa to zastawa porcelanowa. Wiadomo, porcelana to klasyka sama w sobie, coś ponad czasowego. Pasuje do każdego wnętrza i każdego wystroju. Dobra do codziennego użytku, jak i na eleganckie przyjęcia. Zajrzyjcie do sklepu online Porcelana24 - https://www.porcelana24.pl/, na pewno coś tam dla siebie wybierzecie. Sklep jest super zaopatrzony. Mają porcelanę od najlepszych polskich producentów. Ja własnie tam kupowałam serwis na 12-osób z Ćmielowa. Przepiękny, biały, stanowi doskonałe uzupełnienie kazdej rodzinnej uroczystości.
ODPOWIEDZ