justart-studio.com opinie

Produkty, usługi, marki, własna firma.
Awatar użytkownika
Efrem
Posty: 29
Rejestracja: 23 kwie 2019, 20:24

justart-studio.com opinie

Post autor: Efrem »

Cześć! Co sądzicie na temat studia fotograficznego https://www.justart-studio.com/? Macie jakieś opinie na jego temat? Zależy mi na tym, żeby nawiązać współpracę z fotografem, który wykona mi profesjonalną sesję biznesową i dodatkowo kilka sesji reklamowych. Zbieram więc opinie na temat różnych fotografów z Gdańska.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:54

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Kaja »

Jeśli chodzi o Justart to bardzo polecam. Korzystałam kilkukrotnie z usług tego studia i to był naprawdę dobry wybór. Pracują tam profesjonalni fotografowie, którzy mają ogromną pasję i doświadczenie.
Awatar użytkownika
oktawia
Posty: 157
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:59

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: oktawia »

Kobieta z aparatem to dla mnie znak, że mogę się poczuć bezpieczna. Tak właśnie czułam się podczas sesji zdjęciowej w https://www.justart-studio.com/. Polecam, efekty robią wrażenie.
Awatar użytkownika
Iwona32
Posty: 70
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:56

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Iwona32 »

Robiłam sesję zdjęciową w Justart Studio. Bardzo utalentowana Pani fotograf. I robi niesamowite ujęcia. Do tego wprowadza fajną atmosferę na sesji - bez spięcia czy nerwów. Wszystko wychodzi idealnie, polecam.
Awatar użytkownika
Antonina_90
Posty: 15
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:00

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Antonina_90 »

Justart Studio z Gdańska to bardzo kreatywny zespół fotografów, możecie mieć różne opinie, tak samo jak i gusta, ale jednego nie można im ująć - że kochają to, co robią, robią to profesjonalnie, terminowo i są super przyjemni!
Awatar użytkownika
beniamin
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2020, 12:38

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: beniamin »

Ja również mogę polecić studio fotograficzne JustArt, bardzo pomysłowi fotograficy, którym nie brakuje inicjatywy np. przy tworzeniu fotografii reklamowej. Polecam.
Awatar użytkownika
klotylda1997
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:48

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: klotylda1997 »

Tworzą prawdziwe cuda aparatem. Na https://www.justart-studio.com/ natknęłam się przypadkiem, kiedy szukałam fotografa do sesji biznesowej. Byłam zachwycona efektami współpracy z nimi. Robią zdjęcia z pomysłem, to naprawdę wyjątkowa firma na rynku.
Awatar użytkownika
Aleksa-85
Posty: 40
Rejestracja: 26 mar 2019, 15:26

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Aleksa-85 »

Megakreatywny zespół ludzi! Widać, że zajmują się fotografią z prawdziwej pasji. Efekty widać na zdjęciach, są naprawdę świetne. W przypadku fotografii reklamowej https://www.justart-studio.com/ to najlepszy wybór w mieście.
Awatar użytkownika
inocenty_76
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2020, 21:46

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: inocenty_76 »

Podejście Pani Justyny pozwala wydobyć prawdziwe piękno podczas każdej sesji. Mega profesjonalny zespół. Współpracuje już tylko z nimi przy sesjach reklamowych i projektach graficznych.
Awatar użytkownika
małgorzata
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2020, 3:12

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: małgorzata »

W Gdańsku nie ma lepszego fotografa niż Justart. Sesja ślubna w ich wykonaniu to piękna pamiątka, do której często wracam. Ciesze się, że ich wybrałam :)
Awatar użytkownika
eliza-77
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2020, 7:44

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: eliza-77 »

Bardzo zdolni fotografowie! Zamawialiśmy u https://www.justart-studio.com/ sesję narzeczeńską i ślubną. Wspaniałe zdjęcia, potrafią uchwycić piękno chwili.
Awatar użytkownika
beniamin
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2020, 12:38

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: beniamin »

Pani Justyna wykonała sesję zdjęciową produktów z mojej oferty. Szybko, sprawnie, a do tego zdjęcia doskonałej jakości. Przygotowują też nową stronę mojego sklepu internetowego.Zdecydowanie polecam, świetna współpraca!
Awatar użytkownika
Ruta_72
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 9:50

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Ruta_72 »

Jeżeli potrzebuję jakichkolwiek zdjęć do dokumentów, to chodzę tylko do Justart. Przetestowałam inne studia i zdarzało się, że na zdjęciach nie byłam w ogóle do siebie podobna. W dodatku zazwyczaj były źle oświetlone. Fotografowie z Justart spisują się zawsze na medal.
Awatar użytkownika
bogna
Posty: 32
Rejestracja: 31 lip 2019, 7:37

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: bogna »

Ja też od kilku lat chodzę do nich ze swoimi dziećmi po zdjęcia do legitymacji szkolnej. Pracownicy studia mają super podejście do dzieci. Pani Justyna robi również wspaniałe sesje rodzinne.
Awatar użytkownika
Marzena_86
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2020, 17:22

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Marzena_86 »

Pracownicy z Justart wykonują również zdjęcia z dojazdem do klienta. Skorzystaliśmy z tej opcji w naszej firmie. Zmieniły się zasady bezpieczeństwa i wszyscy pracownicy musieli mieć identyfikatory ze zdjęciem. To było nie lada wyzwanie przygotować zdjęcia dla 150 osób, ale dali radę : ) Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze.
Awatar użytkownika
Albertyna
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2019, 9:58

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Albertyna »

W justart-studio pracuje młody, kreatywny zespół. Korzystam z ich usług od lat - od sesji narzeczeńskiej, po zdjęcia legitymacyjne dla moich dzieci. Polecam.
Awatar użytkownika
Świętomira
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2020, 17:16

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Świętomira »

Zdjęcia do dokumentów wykonują nawet z dojazdem do klienta. To mega wygoda. Polecam
Awatar użytkownika
malina_60
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 23:15

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: malina_60 »

Polecam justart również w zakresie projektowania graficznego. Kompleksowo stworzą księgę znaków i zaprojektują logo, katalog, czy inne materiały graficzne. Są niezastąpieni i bardzo uzdolnieni.
Awatar użytkownika
eliasz-85
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 22:51

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: eliasz-85 »

Byłem ich wieloletnim klientem w zakresie usług fotograficznych. Przy okazji robienia sobie zdjęć do dokumentów okazało się, że wykonują również strony internetowe. Potrzebowałem strony do promocji swojej firmy i cieszę się, że im zaufałem bo wykonali kawał dobrej roboty.
Awatar użytkownika
Eliasz-90
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2020, 4:15

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Eliasz-90 »

Polecam firmę Justart w zakresie projektowania graficznego. Bardzo profesjonalna obsługa i super kreatywny projekt, który wpłynął na poprawę wizerunku mojej firmy. Polecam
Awatar użytkownika
Adrianna-84
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2020, 11:04

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Adrianna-84 »

W ich portfolio można zobaczyć wiele wspaniałych realizacji. Wszelkie sesje okolicznościowe wyglądają przepięknie i widać na nich, że fotograf miał świetny kontakt ze swoimi modelami ;)
ślimak

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: ślimak »

Polecam współpracę ze studiem fotograficznym Justart. Jakiś czas temu wykonali nam fantastyczną sesję ślubną i to mnie przekonało, żeby sesje rodzinne również powierzyć właśnie im. Mamy pamiątkę na lata. Wyszło pięknie.
Miśka

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Miśka »

Nigdy nie lubiłam siebie na zdjęciach, ale w końcu zamarzyłam mieć kilka swoich fotek. Postanowiłam że poszukam fotografa który robi profesjonalne sesje indywidualne. Tak abym była naprawdę zadowolona. Udało się - Justart Studio jest świetne. Pełen profesjonalizm.
łucja

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: łucja »

Co tu dużo mówić, moim zdaniem to najlepsze studio fotograficzne w Gdańsku. Mają szeroką ofertę i naprawdę znają się na swojej pracy. Zajęli się naszą sesją ślubną, uwielbiam te zdjęcia.
Loniś

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Loniś »

Profesjonalne studio fotograficzne. Nie tylko rewelacyjnie wyposażone, ale też po prostu widać, że pracują tam osoby ze zmysłem artystyczny, z powołaniem do tej pracy. Mojej siostrze stworzyli naprawdę mega pomysłowe, kreatywne i piękne portfolio!
Oleś

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Oleś »

Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z tym studiem fotograficznym. Jeśli chodzi o sesje biznesowe Gdańsk to zdecydowanie nie mają sobie równych. Zależało mi na dobrych zdjęciach do cv oraz na kilka portali "branżowych". Myślę, że też dzięki fachowym zdjęciom dostałam wymarzoną pracę.
reżim

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: reżim »

Zależało mi na dobrym, profesjonalnym studiu fotograficznym, dla którego sesje wizerunkowe nie będą czarną magią. Sporo osób polecało mi właśnie studio Justart z Gdańska. Zdecydowałam się zaufać właśnie im i faktycznie, był to strzał w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm. .
Beriż

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Beriż »

Jeśli chodzi o fotografa w Gdańsku, to faktycznie jest to bardzo polecane studio. Sama miałam okazję korzystać już kilka razy, są specjalistami w każdej z dziedzin fotografii, ale trzeba przyznać, że chyba sesje wizerunkowe są jednak ich konikiem. Rewelacyjny efekt.
Łamigłówka

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Łamigłówka »

Sporo różnego rodzaju sesji fotograficznych mam za sobą i mogę powiedzieć, że naprawdę tutaj widać fachowość i wprawione oko dobrego fotografa. Jeśli chodzi o sesje biznesowe Gdańsk są najlepsi. Sama przeszukałam okoliczne dzielnice, takie jak Jasień czy Orunia, aż w końcu trafiłam do JustArt.
Awatar użytkownika
Agata86
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2020, 0:34

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Agata86 »

Ogromnie się cieszę, że trafiłam do tego studia fotograficznego. Widać, że to fotograf z powołania. Szukałam usług fotograficznych w całym mieście, pod różnymi hasłami w internecie, m.in. fotograf Orunia i większość osób polecało mi Justart.
Nimyś

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Nimyś »

Efrem pisze: ↑01 lut 2021, 15:25 Cześć! Co sądzicie na temat studia fotograficznego https://www.justart-studio.com/? Macie jakieś opinie na jego temat?
Jak najbardziej, moja opinia jest bardzo pozytywna. A korzystałam już kilka razy z ich oferty. Jeśli chodzi o sesje wizerunkowe Gdańsk to na pewno nie znajdziecie nikogo lepszego w Trójmieście.
ływak

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: ływak »

Wiecie co, przekonałam się na własnej skórze, jak trudno jest trafić na prawdziwego fotografa, takiego z duszą. Takiego, który jest artystą w swoim zawodzie, a nie po prostu zwykłym rzemieślnikiem. A to naprawdę robi ogromną różnicę w zdjęciu, w ich jakości. Jak szukacie artysty, to studio Justart jeśli chodzi o sesje wizerunkowe Gdańsk jest naprawdę najlepsze.
Beńko

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Beńko »

Ja żałuję, że nie znałam wcześniej tego zakładu, tego studia fotograficznego. Bo co tu dużo mówić, wydaje mi się, że to najlepszy fotograf Gdańsk Orunia, ba myślę, że i w całym Trójmieście. Tak jak możecie się dowiedzieć z poprzednich opinii, widać, że to ludzie z pasją do fotografii.
Awatar użytkownika
Lambert-87
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2021, 8:25

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Lambert-87 »

Jeśli chodzi o sesje wizerunkowe Gdańsk to na pewno nie znajdziecie lepszego salonu fotograficznego. Justart cechuje pełen profesjonalizm, mają też dobre ceny. Polecam każdemu.
Igła

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Igła »

Efrem pisze: ↑01 lut 2021, 15:25 Cześć! Co sądzicie na temat studia fotograficznego https://www.justart-studio.com/? Macie jakieś opinie na jego temat?
Uważam, że jest to najlepsze studio fotograficzne w Gdańsku. Oni wykonają dla Was naprawdę piękne sesje rodzinne ale nie tylko. Również sesje wizerunkowe, biznesowe czy reklamowe.
Awatar użytkownika
Maria_91
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2021, 8:03

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Maria_91 »

Przyznaję, że trafiłam do tego studia, bo interesowały mnie zdjęcia do dokumentów. Ale później poczytałam opinie tutaj i zdecydowałam się zrealizować u nich sesję rodzinną po narodzinach mojej córeczki. To jest po prostu mistrzostwo. Oryginalne, piękne zdjęcia. Dziękuję za taką pamiątkę.
Małwina

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Małwina »

Jestem ogromnie wdzięczna losowi, że na swoją sesję ślubną wybrałam właśnie studio fotograficzne Justart. Pełen profesjonalizm, pełna fachowość, widać "rękę" do tego fachu. Jeśli jesteście z Gdańska lub okolic i planujecie w najbliższym czasie rodzinne sesje plenerowe to tylko u nich. Polecam w stu procentach.
Łabka

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Łabka »

Zbliża się nowy rok szkolny i akademicki, więc wiadomo, że też sporo formalności z tym faktem związanych. Jeśli szukacie sprawdzonego studia fotograficznego w Gdańsku, to polecam Justart. Oni potrafią sprawić, że nawet zdjęcia do dokumentów to jest naprawdę małe dzieło sztuki. Ładne kolory, dobre nasycenie. Polecam ten salon też na inne sesje foto.
Ułza

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Ułza »

Faktycznie zbliża się jesień i okres gorący dla uczniów, to już jest najwyższy czas, żeby zrobić sobie zdjęcia do legitymacji. Ja też z czystym sumieniem polecam Wam studio fotograficzne Justart, byłam, u nich na sesji ślubnej, później na rodzinnej sesji, kiedy pojawiło się na świecie nasze dziecko. Są najlepsi.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: kasiakowa06 »

Kaja pisze: ↑04 lut 2021, 22:43 Jeśli chodzi o Justart to bardzo polecam. Korzystałam kilkukrotnie z usług tego studia i to był naprawdę dobry wybór. Pracują tam profesjonalni fotografowie, którzy mają ogromną pasję i doświadczenie.
A wykonują także zdjęcia produktów? Bo potrzebuje kogoś tak dobrego jak Pani Edyta z https://epli.pl/

Obrazek
Izys

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Izys »

Tak, na pewno mają :) To jest bardzo profesjonalne studio fotograficzne i gdybym potrzebowała właśnie takich usług, na pewno w pierwszej kolejności odezwałabym się do Justart. Mają w ofercie projektowanie graficzne, a ja akurat zamówiłam zdjęcia do dokumentów, bo zbliża się rok akademicki.
Agnes

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Agnes »

Zdecydowanie polecam usługi fotograficzne JustArt. To jest najlepszy fotograf Gdańsk. Zarówno jeśli chodzi o zdjęcia do dokumentów, jak i sesje plenerowe, sesje ślubne, czy rodzinne. Po prostu pracują tam fenomenalni fachowcy, warto się odezwać do nich i ustalić termin.
Awatar użytkownika
Albertyna82
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 13:40

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Albertyna82 »

Powiem Wam jedno, jeśli interesują Was profesjonalne sesje fotograficzne w Gdańsku, to jest to zdecydowanie najlepszy adres. Jestem zadowolona ze współpracy.
Walia

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Walia »

Jeśli chcecie zrobić sobie zdjęcia do dokumentów w Gdańsku, to polecam pójść właśnie do nich. Nigdy nie byłam zadowolona z tego, jak prezentuję się na tych zdjęciach, a teraz jestem zadowolona. Szybka usługa i naprawdę profesjonalna. Ceny w porządku. Na pewno w razie potrzeby, wrócę ponownie. Polecam JustArt.
dolikos

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: dolikos »

Małwina pisze: ↑27 lip 2021, 21:15 Jestem ogromnie wdzięczna losowi, że na swoją sesję ślubną wybrałam właśnie studio fotograficzne Justart. Pełen profesjonalizm, pełna fachowość, widać "rękę" do tego fachu. Jeśli jesteście z Gdańska lub okolic i planujecie w najbliższym czasie rodzinne sesje plenerowe to tylko u nich. Polecam w stu procentach.
Potwierdzam To super pamiątka na lata. Najbardziej profesjonalne studnio w regionie
http://norwida3.ayz.pl/niespodzianka-dl ... ice-slubu/
Awatar użytkownika
Klara_84
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 22:16

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Klara_84 »

Jakiś czas temu musiałam wymienić dowód osobisty na nowy, bo ważność starego się kończyła i trafiłam właśnie do JustArt Studio. Jeśli chcecie zrobić zdjęcia do dokumentów w Gdańsku, ale też w całym Trójmieście, to zdecydowanie jest to najlepszy adres.
Awatar użytkownika
najmila-96
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2021, 3:22

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: najmila-96 »

Bardzo dobre studio fotograficzne, zdecydowanie najlepsze w całym Trójmieście. Są kreatywni, mają rewlacyjne pomysły na sesje fotograficzne i realizują je z wielkim zapałem. Ja zapisałam się na sesje świąteczne w grudniu i już nie mogę się doczekać efektu, idziemy całą rodziną.
Awatar użytkownika
Idzi1963
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2021, 11:28

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Idzi1963 »

Bardzo polecam to studio fotograficzne. Ostatnio zupełnie przez przypadek sprawdziłam datę wydania mojego dowodu osobistego i okazało się, że termin ważności upływa na początku stycznia! Szybko zrobiłam zdjęcia do dokumentów właśnie w JustArt, jestem zadowolona. Jakość i termin realizacji na wielki plus.
Awatar użytkownika
hanna1983
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 1:37

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: hanna1983 »

Pomimo tego, że konkurencja w Trójmieście jest naprawdę spora, moim zdaniem to jest zdecydowanie najlepszy fotograf Gdańsk. A mówię to z naprawdę dużym doświadczeniem, bo korzystaliśmy ich usług zarówno, jeśli chodzi o sesje rodzinne, jak i mąż często korzysta z realizacji sesji biznesowych.
Awatar użytkownika
Dargosława1965
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 17:06

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Dargosława1965 »

Wielkimi krokami zbliża się czas, w którym będę musiała wymienić mój dowód osobisty na nowy - więc pierwsze co musiałam zrobić to wyrobić sobie zdjęcia do dokumentów i wiedziałam, że naprawdę warto wybrać się do JustArt bo mają nie tylko dobre ceny, ale przede wszystkim - świetną rękę i jeszcze lepsze oko do fotografii. Naprawdę Wam ich polecam, :)
Awatar użytkownika
Olaf66
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2021, 15:20

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Olaf66 »

Nie wiem czy korzystaliście kiedyś z tego typu usług, jak fotograficzne sesje biznesowe ale powiem Wam, że kiedy szukałam pracy, to postanowiłam zmienić trochę swój wizerunek w biznesowych portalach społecznościowych i w cv - wrzuciłam tam nowe zdjęcia. I możecie się śmiać, ale fakt, że znalazłam nową pracę zawdzięczam trochę temu nowemu wizerunkowi :)
Awatar użytkownika
sofroniusz_79
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2021, 19:29

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: sofroniusz_79 »

Profesjonalne studio fotograficzne, nie mam zastrzeżeń i za każdym razem, kiedy potrzebuję różnego rodzaju zdjęć, korzystam właśnie z ich usług. Niezależnie od tego, czy są to zdjęcia do dokumentów - wtedy korzystamy naprawdę całą rodziną, bo również dzieciaki robią sobie u nich na przykład zdjęcia do legitymacji jak i sesje ślubne. Polecam, oczywiście.
Awatar użytkownika
Cezaryna94
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2022, 16:25

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Cezaryna94 »

No ja zapisałam się ostatnio na kurs i do dyplomów, który mieliśmy otrzymać po zakończeniu kursu były potrzebne właśnie zdjęcia, które zrobiłam sobie w Studio Fotograficznym JustArt. To miały być typowe zdjęcia do legitymacji, jestem bardzo zadowolona z tego jak to to wyszło. Bardzo szybka realizacja, zdjęcia w dobrej cenie, a do tego wszystkiego też ok jakościowo.
Awatar użytkownika
ambrozy-93
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2022, 2:28

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: ambrozy-93 »

Bardzo polecam Wam to studio fotograficzne jeśli mieszkanie w Trójmieście lub okolicach, to na pewno nie znajdziecie lepszych specjalistów. Widać, że pracują z sercem do fotografii. Korzystaliśmy z różnego rodzaju sesji, ślubnych, rodzinnych po narodzeniu dzieci. A dodatkowo ostatnio robiłam zdjęcia do paszportu gdańsk. Też jestem zadowolona z tego jak wyszło:)
Awatar użytkownika
Apoloniusz1979
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2022, 9:11

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Apoloniusz1979 »

Ja potrzebowałam ostatnio zrobić na szybko zdjęcia do dowodu gdańsk i od razu wiedziałam gdzie powinnam skierować swoje kroki. Znam studio fotograficzne Justart i bardzo sobie chwalę jakość ich usług fotograficznych - jakiś czas temu trafiłam do nich z polecenia znajomej, kiedy potrzebowałam zrobić wizerunkową sesję fotograficzną. Rewelacyjnie wyszło.
Awatar użytkownika
bojana
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2021, 13:59

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: bojana »

No ja korzystając z okazji, że wszelkiego rodzaju covidowe obostrzenia zostały cofnięte, postanowiłam, że w tym roku w końcu wybiorę się na nieco bardziej egzotyczne wakacje. Dlatego koniecznie musiałam wyrobić paszport, ale wcześniej obowiązkowo zdjęcia do paszportu - jak zawsze pełne zadowolenie z usług studia fotograficznego JustArt, bardzo polecam.
Awatar użytkownika
celestia1986
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2021, 11:27

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: celestia1986 »

Oj tak, zdecydowanie się zgadzam. Uważam, że w naszej okolicy i mam na myśli całe Trójmiasto, nie ma lepszego studia fotograficznego. Niezależnie od tego, jakiej usługi fotograficznej szukacie, to naprawdę Wam polecam. Zdjęcia będą zrobione dokładnie, z dbałością o każdy szczegół. ja zdjęcia do dokumentów, ale nie tylko takie, zawsze robię właśnie u nich.
Awatar użytkownika
Kwiatoslaw-87
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2022, 6:21

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Kwiatoslaw-87 »

Ja również trafiłam do tego studia fotograficznego z polecenia znajomych, dlatego wiem co mówię - naprawdę jedno z najlepszych tego typu miejsc w naszej okolicy, jesli nie w całym Trójmieście. Dlatego, kiedy wyrabiałam paszport, to wiedziałam, że właśnie do nich powinnam udać się, żeby wyrobic sobie zdjęcia do dokumentów. Jestem bardzo zadowolona, ceny też ok.
Awatar użytkownika
Duszan-99
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2022, 13:41

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Duszan-99 »

Tak, zgadzam się z opinią powyżej, ale też właściwie z każdą pozytywną opinią na temat tego studia fotograficznego. Ja zaplanowałam sobie w tym roku urlop na czerwiec i można powiedzieć, że obudziłam się trochę z ręką w nocniku, bo zapomniałam, że będę potrzebować paszportu. Jeśli chodzi o zdjęcia do paszportu, to zrobiłam je w JustArt, bardzo szybka realizacja.
Awatar użytkownika
kastor_77
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2022, 10:31

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: kastor_77 »

Nie planowałam w tym roku wakacji zagranicznych, a juz na pewno nie planowałam takich, w których nie będę potrzebowała paszportu. No ale wyszło inaczej, znajomi namówili mnie na egzotyczny wyjazd, dlatego na szybko musiałam załawiać dokumenty. Oczywiście zdjęcia do dokumentów załatwiłam w tym studiu fotograficznym, szybko i profesjonalnie. Polecam :)
Awatar użytkownika
barnim_64
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2022, 1:41

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: barnim_64 »

Ja też, a właściwie mówiąc konkretnie to mój syn wyrabiał ostatnio zdjęcia legitymacyjne bo jako absolwent szkoły podstawowe (nie wiem kiedy ten czas zleciał), składał dokumenty do różnych szkół średnich. Powiem Wam szczerze, że jeśli potrzebujemy jakichkolwiek profesjonalnych zdjęć, to zawsze korzystamy właśnie z usług tego studia fotograficznego.
Awatar użytkownika
jakuba
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2022, 8:47

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: jakuba »

Składaliśmy ostatnio z synem dokumenty do szkoły średniej, więc obowiązkowo musieliśmy wraz z nimi złożyć też fotografie syna. Jeśli chodzi zdjęcia do dokumentów w naszej okolicy, to to studio fotograficzne jest zdecydowanie najlepsze, najbardziej profesjonalne w całym Trójmieście. Jeśli szukacie fachowców od fotografii, to naprawdę Wam ich polecam.
Awatar użytkownika
Doroslawa
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2022, 22:52

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Doroslawa »

Ja również polecam Wam to studio fotograficzne. Jeśli tylko potrzebuję jakiegoś profesjonalnego zdjęcia czy sesji, to zawsze wybieram właśnie ich. mieliśmy u nich wykonaną naszą sesję ślubną, bardzo lubimy do niej wracać, przepiękny klimat i wspomnienia. Ostatnio zmieniałam pracę i potrzebowałam profesjonalnych zdjęć, a w ich ofercie są również sesje biznesowe.
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2022, 16:46

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Marek »

To jest naprawdę bardzo profesjonalne studio fotograficzne, tak naprawdę niezależnie od tego, jakich usług fotograficznych poszukujecie, jakich potrzebujecie, oni z pewnością staną na wysokości zadania, bo po prostu znają się na tym jak nikt inni. Ja wiem, że nawet jeśli chodzi tylko o zdjęcia do dokumentów Gdańsk, to warto zaufać własnie im. polecam.
Awatar użytkownika
Przybysława1974
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2022, 22:34

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Przybysława1974 »

Jak najbardziej zgadzam się ze wszystkimi powyższymi opiniami. Rewelacyjna "ręka" do fotografii. Widać, że są to ludzie, dla których fotografia jest pasją. Właściwie jeśli chodzi o usługi foto, to u nas zajmują się tym od dawna, mamy sesją ślubną robioną przez nich, sesje rodzinne, ale też właśnie takie usługi jak zdjęcia do dokumentów, ostatnio zdjęcia do paszportu Gdańsk
Awatar użytkownika
Onufry
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2022, 16:29

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Onufry »

Świetny fotograf. Uważam, że jeśli chodzi o nasze okolice, Gdańsk, ale i całe Trójmiasto, to jest to najlepszy adres, jeśli ktoś z Was planuje wykonać jakieś zdjęcia. Zarówno, jeśli miałby to być zdjęcia do legitymacji czy rodzinna sesja zdjęciowa. Ja naprawdę mam z nimi dość spore doświadczenie i mogę powiedzieć, że to jest fachowe studio fotograficzne.
Awatar użytkownika
Norma_88
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2022, 0:04

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Norma_88 »

Tak, ja też jak najbardziej polecam usługi fotograficzne w tym konkretnym studio foto. Jakiś czas temu właśnie na to studio zdecydowaliśmy się jeśli chodzi o sesję ślubną i narzeczeńską, byliśmy bardzo zadowoleni. A po ślubie przyszedł czas na wymianę moich dokumentów, w związku z czym musiałam zrobić nowe zdjęcia do dokumentów Gdańsk, również w JustArt. :)
Awatar użytkownika
Petronia_84
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2022, 7:50

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Petronia_84 »

Jeśli potrzebne są Wam dobre zdjęcia do dokumentów - wybierzcie to studio. Wiadomo jak od jakiegoś czasu wygląda się na takich zdjęciach: jak na liście gończym. Ale oni potrafią je zrobić w taki sposób, że nawet wygląda się całkiem przyzwoicie. Ja jestem zachwycona jeśli chodzi o współpracę z nimi. Szczerze polecam: mają talent i doskonałe podejście.
Awatar użytkownika
herbert-75
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2022, 16:51

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: herbert-75 »

Bardzo, ale to bardzo polecam Wam sesje zdjęciowe biznesowe. Wiadomo, że wizerunek firmy jest naprawdę ważny, jak cię widzą tak cię piszą. Dlatego bardzo zależało mi na tym, żeby taka sesja bardzo dobrze została odebrana przez moich klientów. Udało się, wszystkie założenia zostały zrealizowane. Bardzo polecam Wam współpracę z tą firmą. Są świetni. :)
Awatar użytkownika
amira_78
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2022, 14:17

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: amira_78 »

Naprawdę bardzo serdecznie polecam Wam to studio fotograficzne. Mam wrażenie, że w naszej okolicy i myślę, że mogę tutaj powiedzieć, że w całym Trójmieście jest to miejsce, w którym możecie liczyć nie tylko na rzemiosło - świetne, ale też po prostu wizję, a o to w tym chodzi. Bo bez problemu zrobicie u nich zarówno zdjęcia do dokumentów Gdańsk, jak i inne sesje foto.
Awatar użytkownika
Teofila75
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2022, 23:48

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Teofila75 »

No dokładnie tak. Ja poznałam to studio jakiś czas temu, kiedy wspólne z narzeczonym no to teraz już mężem szukaliśmy fotografa do sesji narzeczeńskiej. I tak jakoś wyszło, że najpierw była narzeczeńska, później sesja ślubna, a teraz co jakiś czas robimy również u nich sesje rodzinne. Super sprawa. W ostatnim czasie robiliśmy zdjęcia do paszportu gdańsk.
Awatar użytkownika
Helga80
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2022, 17:02

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Helga80 »

Ja Wam powiem, że jeśli chodzi o sesje ślubne Gdańsk, to wiadomo i to już od długiego czasu, że lepszego salonu fotograficznego nie znajdziecie. co ważne, mają naprawdę rewelacyjne pomysły, sesje nie są robione na przysłowiowe "jedno kopyto" My z naszej jesteśmy naprawdę ogromnie zadowoleni, widać, że w stworzenie tych zdjęć zostało włożone mnóstwo serca.
Awatar użytkownika
Mirabela1992
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2022, 1:19

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Mirabela1992 »

Zdecydowanie najlepszy fotograf Gdańsk, naprawdę, jeśli szukacie specjalisty, fachowca, który nie tylko faktycznie zna się na swojej pracy, ale ma też duszę artysty, wizję, to na pewno lepiej nie traficie. A wiadomo, że to wszystko jest bardzo ważne w takich usługach. Moim zdaniem również jeśli chodzi o ceny, na przykład za sesje wizerunkowe, są naprawdę bardzo przystępne.
Awatar użytkownika
natan_75
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2023, 16:34

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: natan_75 »

Co tu więcej jeszcze dodać, do tych wszystkich pozytywnych opinii powyżej? Napiszę, że jestem bardzo zadowolony z usług tego konkretnego studia fotograficznego i to zarówno jeśli chodzi o wizerunkowe sesje biznesowej, jak i sesje rodzinne. Powiem Wam, że to jest fotograf Gdańsk któremu możecie Państwo zaufać pod każdym względem, profesjonalni i kreatywni.
Awatar użytkownika
Alojza1979
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2022, 7:43

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Alojza1979 »

Już niejednokrotnie korzystałam z usług tego studia fotograficznego i jestem przekonana, że jeśli ponownie trafi się taka potrzeba, to na pewno znów wybiorę to biuro, dlatego, że faktycznie ten fotograf Gdańsk w okolicy nie ma sobie równych. Wiem, że klienci przyjeżdżają z całego Trójmiasta, a przecież to chyba już o czymś świadczy, prawda? Idealna rekomendacja.
Awatar użytkownika
Grzymislaw_62
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2023, 16:05

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Grzymislaw_62 »

Mieszkam w okolicy od niedawna i wiem, że naprawdę, jeśli chodzi o fotograf Gdańsk to salon Justart jest najlepszym wyborem. I tak jak ktoś wyżej napisał kilka razy miałam już okazję brać udział w różnego rodzaju sesjach, zaczynając od zdjęć do dokumentów, przez sesję wizerunkową/biznesową po rodzinne sesje w tym tą poślubną. Bardzo jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika
filipina1995
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2022, 2:11

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: filipina1995 »

Polecam z czystym sumieniem. Co tak naprawdę pewnie zupełnie Was nie dziwi patrząc na ilość pozytywnych opinii powyżej. Naprawdę pełen profesjonalizm i przede wszystkim "wizja" fotograficzna. Nie zdarzyło się jeszcze, żebym była niezadowolona. Wiem, że w tym salonie fotograficznym jestem w najlepszych rękach, artysty fotografa. Cudowne sesje ślubne ;)
Awatar użytkownika
Ofelia1962
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2023, 10:10

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Ofelia1962 »

Oczywiście, że bardzo polecam Wam usługi tego konkretnego studia fotograficznego :) Ja korzystałam już kilkukrotnie z ich usług i na pewno, jeśli będzie potrzeba ponownie skorzystać, to też wybiorę to studio. Bo po prostu są pełni profesjonalizmu i to czuć. Mają w swojej ofercie też sesje wizerunkowe dla firm, więc jeśli ktoś z Was szuka takiej sesji, polecam.
Awatar użytkownika
apollina
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2022, 14:46

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: apollina »

Szukałam dobrego fotografa na wesele, nie macie nawet pojęcia ile miejsc przejrzałam, ile zdjęć i ile opinii przeczytałam. Sporo osób polecało mi na sesje ślubne Gdańsk z okolica Trójmiasta własnie studio Justart. Nie zawiedliśmy się. Zresztą, zarówno sesja narzeczeńska, jak i później właśnie ślubna, wyszła naprawdę super. Bardzo polecam, jesteśmy zadowoleni :)
Awatar użytkownika
Ksenia_66
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2023, 8:30

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Ksenia_66 »

Muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o profesjonalne usługi fotograficzne, to w studio JustArt oferują naprawdę kreatywne, profesjonalne podejście do tematu. Moim zdaniem jest to najlepszy fotograf Gdańsk niezaleznie od tego, jakich sesji poszukujecie. Czy mają być to sesje wizerunkowe, czy może sesje biznesowe albo typowo rodzinne - ślubne itp. A nawet zdjęcia do dokumentów.
Awatar użytkownika
Jarmiła92
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2022, 10:22

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Jarmiła92 »

Faktycznie, ja podpisuję się pod tą opinią wszystkimi rękami :) Mogę powiedzieć, że trafiłam do nich z zupełnego przypadku, dlatego, że na szybko potrzebowałam zrobić zdjęcia do paszportu, a faktycznie jeśli chodzi o zdjęcia do dokumentów Gdańsk, to warto postawić właśnie na to studio fotograficzne, bo uważam, że faktycznie trzeba potrafić zrobić takie zdjęcie ;)
Awatar użytkownika
Slawa66
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2023, 6:58

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Slawa66 »

Tak, bardzo dobry salon fotograficzny, bez dwóch zdań. Polecam z czystym sumieniem, bo nie tylko w samym Gdańsku, ale wydaje mi się, że w całym Trójmieście nie znajdziecie większych profesjonalistów. Dlatego też zdecydowaliśmy się na ich usługi, kiedy szukaliśmy fotografa na ślub, bo w ich ofercie są też sesje ślubne, widziałam ich realizacje, piękne.
Awatar użytkownika
alberta1973
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2023, 11:56

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: alberta1973 »

Polecam. Zresztą z tego co widzę jak wszyscy moi poprzednicy dzielący się tutaj na forum opiniami na temat tego studia fotograficznego. My mamy doświadczenia z tym studiem w zakresie sesji dla firm. A mówiąc tutaj konkretnie, chodzi o sesje wizerunkowe dla firm. Faktycznie od pracowników studia JustArt już od wejścia czuć pełen profesjonalizm w tym co robią.
Awatar użytkownika
Agrypin1976
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2023, 1:04

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Agrypin1976 »

Akurat mamy sezon ślubno - weselny, dlatego ja napiszę ze swojego doświadczenia, jeśli chodzi właśnie typowo o sesje ślubne Gdańsk to w naszej okolicy faktycznie jest to zdecydowanie NAJLEPSZY wybór. Zdjęcia są nie tylko pięknie obrobione, w fantastycznym klimacie, bardzo oryginalne. Są też po prostu bardzo kreatywne, nie "zalatują sztampą". Polecam studio.
Awatar użytkownika
Jonatan1983
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2023, 20:57

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Jonatan1983 »

Oj tak, bardzo polecam to studio fotograficzne. W swojej ofercie, chociaż powinnam napisać, że raczej w ich portfolio są sesje wizerunkowe dla firm przeprowadzili u nas właśnie taką sesję, potrzebowaliśmy zdjęć na naszą firmową stronę internetową. I powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem, bardzo dobrze wyglądają te zdjęcia. Pełen profesjonalizm. :)
Awatar użytkownika
Skałosz
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2023, 10:26

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Skałosz »

No teraz jest pełnia sezonu ślubno - weselnego, więc na pewno JustArt ma przysłowiowe pełne ręce roboty. Co mnie totalnie nie dziwi, a to z tego względu, że jeśli chodzi o sesje ślubne Gdańsk, to jest to zdecydowanie, oczywiście moim zdaniem, najlepsze studio fotograficzne. Ich sesje są zrobione zawsze ze smakiem, gustowne, bardzo oryginalne. Są przemyślane.
Awatar użytkownika
arnolda
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2023, 1:13

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: arnolda »

No ja również z pełną świadomością polecam Wam dokładnie to studio fotograficzne, myślę, że w okolicy Gdańska, na pewno, a pewnie i w całym Trójmieście lepszego, bardziej profesjonalnego nie znajdziecie. A nie wiem czy wiecie, w ich ofercie/portfolio znajdują się też sesje wizerunkowe dla firm z których i my korzystaliśmy w naszej firmie, świetnie wyszło.
Awatar użytkownika
Aaron1978
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2023, 11:33

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Aaron1978 »

Bardzo profesjonalne studio fotograficzne. Zdecydowanie, jeśli szukacie kreatywnego podejścia i po prostu pięknie wykonanych zdjęć, to Just Art jest najlepszym adresem w naszej okolicy, bez dwóch zdań, chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości po takiej ilości pozytywnych opinii tutaj :) Wykonali dla nas kilka sesji, między innymi była to sesja ślubna Gdańsk.
Awatar użytkownika
Beatrycze90
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2023, 18:33

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Beatrycze90 »

Oj tak, jeśli chodzi o sesje ślubne Trójmiasto, bo przecież nie tylko Gdańsk, to naprawdę nie mają sobie równych. Ich podejście do tematu jest często bardzo zaskakujące, ale dzięki temu zdjęcia są naprawdę oryginalne, piękne, nie są sztampowe. Z mojej strony zdecydowana i ogromna polecajka, świetne studio fotograficzne bez dwóch zdań. Będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Luiza_86
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2023, 2:23

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Luiza_86 »

Bardzo cieszy mnie fakt, że w mamy w Trójmieście tak profesjonalny zakład fotograficzny. Chociaż uważam, że określenie tego miejsca zakładem nie jest do końca trafione, to jest studio, faktycznie. Dlatego, że dobry fotograf jest artystą, musi mieć wizję, podejście. I niezależnie od tego, jaką sesję wykonuje. Nawet jeśli są to sesje wizerunkowe dla firm.
Awatar użytkownika
Placyd
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2023, 7:13

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Placyd »

No ja uważam, że w takich sytuacjach, w przypadku takich sesji szczególnie trzeba wykazać się umiejętnościami, te zdjęcia mają zachęcać. My wspólnie z żoną jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego podejście o ogromnej kreatywności, jaką wykazali się podczas sesji ślubnej. Jeśli szukacie kogoś kto ogranie Wam sesje ślubne w Gdańsku i okolicach, to właśnie Justart.
Awatar użytkownika
Desreta82
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2023, 19:59

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Desreta82 »

Bardzo profesjonalne studio fotograficzne, korzystałam już kilkukrotnie, zarówno podczas sesji ślubnej, jak i później podczas sesji rodzinnej. Ale trafiłam do nich przede wszystkim dlatego, że w naszej firmie przeprowadzali jakiś czas temu sesje wizerunkowe dla firm Jeśli ktokolwiek z Państwa się zastanawia czy warto skorzystać z ich usług, to naprawdę warto!
Awatar użytkownika
Husajn-80
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2023, 4:45

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Husajn-80 »

Z tego co widzę, mają w swojej ofercie, chociaż powinienem napisać, że w swoim portfolio mają również sesje świąteczne Gdańsk Mam zaufanie do tego studia fotograficznego, wiem, że do tematu podchodzą ze smakiem, są kreatywni, pomysłowi, więc na pewno całą naszą rodzinką z takiej sesji przed świętami skorzystamy. Będzie rewelacyjna pamiątka na długie lata.
Awatar użytkownika
anioł1991
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2023, 19:09

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: anioł1991 »

No i właśnie teraz jest najlepszy czas i tak naprawdę chyba ostatni moment na sesje świąteczne Gdańsk - ja się cieszę, że zdecydowaliśmy się na taką sesję jeszcze w listopadzie, pojechaliśmy całą rodziną właśnie do JustArt i to co mogę Wam powiedzieć, to efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Wyszło pięknie, bajeczne. No mają smykałkę, nie da się ukryć,
Awatar użytkownika
Stefania1978
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2023, 4:12

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Stefania1978 »

Oczywiście również polecam, bo jestem zadowoloną klientką tego studia fotograficznego, nie tylko w Gdańsku, ale myślę, że i w całym Trójmieście lepszego nie znajdziecie. Faktycznie, teraz jest gorący okres na sesje świąteczne Trójmiasto, natomiast nie tylko w takich się specjalizują. Ja trafiłam do nich, kiedy potrzebowałam zrobić profesjonalną sesję wizerunkową.
Awatar użytkownika
Milowan-87
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2023, 1:33

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Milowan-87 »

Bardzo dobre, przede wszystkim profesjonalne studio fotograficzne w Trójmieście. Co dla mnie niebywale istotne z "wizją", zdjęcia nie są sztampowe, są naprawdę oryginalne i niepowtarzalne. Nawet jeśli decydujecie się Państwo na przykład na sesje wizerunkowe dla firm, to również są one dopracowane w każdym szczególe. No ja polecam z czystym sumieniem, naprawdę.
Awatar użytkownika
Petroniusz_63
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2023, 18:44

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: Petroniusz_63 »

No moim zdaniem to jest najlepszy fotograf Gdańsk, a nie ukrywam, że w tym temacie mam naprawdę spore doświadczenie. Jakiś czas temu szukałam dobrego fotografa dla sesji narzeczeńskiej i wspólnie z partnerem byliśmy z niej tak bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się również na sesję ślubną, która wyszła REWELACYJNIE. A teraz planujemy kolejną, sesję rodzinną ;)
szałka

Re: justart-studio.com opinie

Post autor: szałka »

Dla mnie praca fotografa to prawdziwa przygoda. Czytałam o tym, jak to wygląda i czym powinien się charakteryzować dobry fotograf. Opłaca się zgłębić tajniki tego zawodu.
ODPOWIEDZ